Hareket67

TÜRK KIZILAYI KAYMAKAMLIKTA..

TÜRK KIZILAYI KAYMAKAMLIKTA.. Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi, 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’ nu makamında ziyaret etti. Zonguldak Kan Merkezi Müdürü Kubilay Demir ve Kan Bağış Uzmanı Özcan Sarı’nın yanı sıra Türk Kızılayı Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve Yönetiminin katıldığı ziyarette; […]

TÜRK KIZILAYI KAYMAKAMLIKTA..
22 Ekim 2019 - 12:09 'de eklendi.

TÜRK KIZILAYI KAYMAKAMLIKTA..

Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi, 29 Ekim – 4 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek olan Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Karadeniz Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’ nu makamında ziyaret etti.

Zonguldak Kan Merkezi Müdürü Kubilay Demir ve Kan Bağış Uzmanı Özcan Sarı’nın yanı sıra Türk Kızılayı Kdz.Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer ve Yönetiminin katıldığı ziyarette; Kızılay haftasında yapılacak olan kan bağışı ve kök hücre bağışı ve eğitimler ve yardımlar konusunda ilçe kaymakamı ile fikir alışverişinde bulunulduğu bildirildi. Özellikle 8 Kasım Cuma günü kök hücre ve kan bağışı ile ilgili ilçe genelinde yapılacak olan kampanya ile ilgili planlamalar yapıldı.

Karşılıklı hediyeleşmelerden sonra; Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, Karadeniz Ereğli İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’ na verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER