Hareket67

TSO’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR…

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinin sürdüğü bildirildi. TSO’dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi; “Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Yönetim Kuruluna ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu,  Yönetim Kurul Başkan Yardımcıları Ahmet Türk,  Yönetim Kurul Üyeleri Tasin Tanyıldız, Mevlüt Özdemir ve Özgür Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam […]

TSO’YA ZİYARETLER SÜRÜYOR…
10 Mayıs 2018 - 12:27 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’na ‘hayırlı olsun’ ziyaretlerinin sürdüğü bildirildi.

TSO’dan yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;

“Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Yönetim Kuruluna ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu,  Yönetim Kurul Başkan Yardımcıları Ahmet Türk,  Yönetim Kurul Üyeleri Tasin Tanyıldız, Mevlüt Özdemir ve Özgür Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

09/05/2018 Çarşamba günü saat: 10:30’da Finansbank Müdürü Zekeriya Günday Saat:11:00’da MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer ile beraberindeki heyet, Saat: 11:30’da Vakıfbank Kdz Ereğli Şube Müdürü Cengiz Tandoğdu, Saat: 14:30’da Kdz Ereğli Akbank Şube Müdürü Aydın Akçın, Saat: 15:00’da kdz Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce ve Saat:15:30’da Üstün Nesil yetkililerinden Hüseyin Evren Okuşlu  ve  Duygu Ünal odamızı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulunmuşlardır.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER