Hareket67

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü ve KGF Zonguldak Ereğli Şube Müdürlüğü tarafından, 19/08/2020 Çarşamba saat 10:30’da Kdz.Ereğli TSO Hizmet Binası Yaşar Tetiker Konferans Salonunda, Proje Teklif Çağrısına çıkılan KOBİGEL Destek Programı ve KGF Destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleşti. Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği […]

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi
19 Ağustos 2020 - 16:01 'de eklendi.

TSO, KOSGEB ve KGF hakkında bilgilendirdi

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü ve KGF Zonguldak Ereğli Şube Müdürlüğü tarafından, 19/08/2020 Çarşamba saat 10:30’da Kdz.Ereğli TSO Hizmet Binası Yaşar Tetiker Konferans Salonunda, Proje Teklif Çağrısına çıkılan KOBİGEL Destek Programı ve KGF Destekleri hakkında bilgilendirme toplantısı gerçekleşti.

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın düzenlediği Kredi Garanti Fonu (KGF) ve Kosgeb bilgilendirme toplantısı Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Kredi Garanti Fonu (KGF) Şube Müdürü Ersin Salman KGF desteklerini KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi) uzmanı Soner Kaynar tarafından katılımcılara ”KOBİGEL – KOBİ GELİŞİM DESTEK PROGRAMI ” anlatıldı.
İmalat Sektöründe yer alan ve KOSGEB Başkanlığı tarafından belirlenen faaliyet alanlarında yer alan firmalarımızın dijitalleşmeye yönelik hazırlayacakları projelerin değerlendirildiği bu program için toplamda üst limit 1.000.000TL’ye kadar destek alınabileceği anlatıldı.

KOSGEB Zonguldak Müdürlüğü ve KGF Zonguldak Ereğli Şube Müdürlüğü yetkililerinin sunumları ile gerçekleştirilen Bilgilendirme Toplantısında KOSGEB Destekleri hakkında katılımcılar detaylı bilgi sahibi oldular.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER