Hareket67

TSO, HİZMET ŞEREF BELGESİ TAKDİM TÖRENİNE KATILDI…

Kdz. Ereğli Ticaret Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar’ın TOBB Hizmet Şeref Belgesi takdim törenine katıldığı bildirildi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla TOBB bünyesinde 10, 20 ve 30 yıldır hizmet veren oda ve borsa başkanlarına şeref belgesi takdim edilmesi nedeniyle TOBB İkiz Kuleler’de […]

TSO, HİZMET ŞEREF BELGESİ TAKDİM TÖRENİNE KATILDI…
11 Mayıs 2018 - 15:59 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Ticaret Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar’ın TOBB Hizmet Şeref Belgesi takdim törenine katıldığı bildirildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımıyla TOBB bünyesinde 10, 20 ve 30 yıldır hizmet veren oda ve borsa başkanlarına şeref belgesi takdim edilmesi nedeniyle TOBB İkiz Kuleler’de tören düzenlendi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan konuyla ilgili yapılan açıklamada şunlar kaydedildi;

“Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğin’de ki “ Hizmet Şeref Belgesi Takdim Törenine Yönetim Kurul Başkanı Arslan Keleş Meclis  Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ve Genel Sekreter Gündüz Acar katılmıştır. Toplantıda Tobb Bşk Rifat Hisarcıklıoğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi, Başbakan Binali Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konuşmaları ile başlamış, TOBB delegesi olarak 10,20 ve 30 yılını dolduran üyelere ödülleri takdim edildi. Yönetim kurulu Başkanı Arslan Keleş ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr Faruk Özlü ile ilçe ekonomisi hakkında fikir alışverişinde bulunmuşlardır.”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER