Hareket67

TSO BAŞKANI KELEŞ’TEN ÜYE ZİYARETLERİ..

TSO BAŞKANI KELEŞ’TEN ÜYE ZİYARETLERİ.. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş Üye ziyaretlerine devam ediyor. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan ile birlikte, 29 Ocak 2020 Çarşamba günü, bir dizi üye ziyaretinde bulundu. Kdz Ereğli Alfemo Mobilya Sahibi, […]

TSO BAŞKANI KELEŞ’TEN ÜYE ZİYARETLERİ..
29 Ocak 2020 - 20:10 'de eklendi.

TSO BAŞKANI KELEŞ’TEN ÜYE ZİYARETLERİ..

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş Üye ziyaretlerine devam ediyor. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, beraberinde Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Özgür Erdoğan ile birlikte, 29 Ocak 2020 Çarşamba günü, bir dizi üye ziyaretinde bulundu.

Kdz Ereğli Alfemo Mobilya Sahibi, önceki dönem Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve yeni dönem Meclis Üyesi Sertan Yalçın’a ve önceki dönem Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Çivici, Çivicioğlu Makinaya ziyaret gerçekleştirildi.

Ardından TSO üyesi Lazer Tuning sahibi Hüseyin Kirez ve Çağrı Keskin ziyaretinden sonra Minda Dekorasyon sahibi Hüseyin Bedir ve İncircioğlu İş Elbise ve ekipmanları sahibi Şeker İncircioğlu’na ziyaret gerçekleştirildi.

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş; Elimizden geldiği kadarıyla üyelerimizi en üst seviyede ziyaret etmeye devam edeceğiz. Amacımız üyelerimizin sorunlarını önerilerini dinlemek ve sorunlarına çözümler üretebilmektir diyerek odamız mevcut gelişmeler hakkında bilgiler verdi.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER