Hareket67

TOYOTA’DA ŞENLİK VAR..

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Toyota Plaza GÖKTEPE, geçtiğimiz sene başlattığı çocuk şenliği etkinliğini geleneksel hale getirmek istiyor. Bu sene de 23 Nisan Çocuk Şenliğini yine Toyota Plaza Göktepe yanında yapacak olan firma, bütün çocukları şenliğe davet ediyor. Açık alanda yapılacak olan etkinlikte tamamen çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlanıyor. Hava muhalefeti nedeniyle 28 Nisan Pazar günü yapılacak […]

TOYOTA’DA ŞENLİK VAR..
17 Nisan 2019 - 17:56 'de eklendi.

Kdz.Ereğli’de faaliyet gösteren Toyota Plaza GÖKTEPE, geçtiğimiz sene başlattığı çocuk şenliği etkinliğini geleneksel hale getirmek istiyor.

Bu sene de 23 Nisan Çocuk Şenliğini yine Toyota Plaza Göktepe yanında yapacak olan firma, bütün çocukları şenliğe davet ediyor.

Açık alanda yapılacak olan etkinlikte tamamen çocukların eğlenceli vakit geçirmeleri amaçlanıyor. Hava muhalefeti nedeniyle 28 Nisan Pazar günü yapılacak olan etkinlik saat 10:30 ile 17:30 arasında yapılacak.

Geçtiğimiz sene yapılan etkinlikte çocuklar gün boyu çok eğlenceli vakit geçirmişlerdi. Toyota Plaza Göktepe’nin sahibi Atalay Göktepe’de çocukların bu eğlenceli vakit geçirmelerinden çok memnun kalıp bu etkinliği geleneksel hale getirme kararı verdi.

Tranbolinden truva atına, langırttan rodeoya, gladyotörden şut gol oyununa kadar değişik animasyon gösterilerinden, çocukların sevdiği dondurma, patlamış mısır, pamuk şeker gibi ikramlardan Türk bayrağı ve çekiliş ile sürpriz hediyelere kadar birçok eğlence çocukları bekliyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER