Hareket67

AK PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ..

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından dar kapsamlı istişare toplantısı düzenlendi. Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Bilim ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar’ın yanısıra, adaylar, aday adayları ve belediye başkanları katıldı. Parti üyelerinin de yerini almasıyla saat 17.00’de başlayan toplantıda, selamlama konuşmasını Ak Parti Kdz. […]

AK PARTİ İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ..
26 Mayıs 2018 - 17:43 'de eklendi.

Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından dar kapsamlı istişare toplantısı düzenlendi.

Büyük Anadolu Ereğli Otel’de gerçekleştirilen toplantıya, Bilim ve Sanayi Bakanı Faruk Özlü, Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar’ın yanısıra, adaylar, aday adayları ve belediye başkanları katıldı.

Parti üyelerinin de yerini almasıyla saat 17.00’de başlayan toplantıda, selamlama konuşmasını Ak Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mustafa Kumaş yaptı.

il Başkanı Zeki Tosun 27. Dönem Milletvekili Adaylarını tek tek sahneye çağırdı.  1. sıra adayı Polat Türkmen 2. Sıra Adayı Ahmet Çolakoğlu ve 3. Sıra Adayı Hamdi Uçar sahneye çıktıktan sonra 4. ve 5. sıra adaylarının Bakan Özlü’den müsaade alarak seçim çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.

Mikrofona gelen Bakan Özlü’de bu seçimin çok önemli olduğunu, cumhurbaşkanını seçmenin yanında mecliste de kuvvetli olması gerektiklerini ifade eden konuşmasından sonra program sona erdi. hatıra fotoğraflarının çekiminden sonra Bakan Özlü Düzce’ye doğru yola çıktı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER