Hareket67

Temaslılarını uyardı..

Temaslılarını uyardı.. Kdz.Ereğli’de uzun yıllardır berberlik yapan Harun Şirin, Kovid-19’a yakalandığını hastaneden çektiği bir video ile duyurdu. Berber Harun Şirin’in, müşterilerini uyaran mesajı şöyle; “2 Hafta önce berbere gelen tüm müşterilerime sesleniyorum. Eğer öksürük, boğaz yanması, halsizlik, ishal gibi şikayetleriniz varsa, hemen en yakın hastaneye gidip, test yaptırmanızı rica ediyorum.”, dedi. Biz de Berber Harun’un […]

Temaslılarını uyardı..
24 Ağustos 2020 - 13:04 'de eklendi.

Temaslılarını uyardı..

Kdz.Ereğli’de uzun yıllardır berberlik yapan Harun Şirin, Kovid-19’a yakalandığını hastaneden çektiği bir video ile duyurdu.

Berber Harun Şirin’in, müşterilerini uyaran mesajı şöyle; “2 Hafta önce berbere gelen tüm müşterilerime sesleniyorum. Eğer öksürük, boğaz yanması, halsizlik, ishal gibi şikayetleriniz varsa, hemen en yakın hastaneye gidip, test yaptırmanızı rica ediyorum.”, dedi.

Biz de Berber Harun’un uyarısına ekleme yaparak, herhangi bir belirti göstermeseler bile son 2 hafta içinde (10 Ağustos 2020 tarihi ve sonrasında) Tıraş olmak için ve/veya herhangi bir sebep ile kendisi ile temas eden herkesin Kovid-19 testi yapmasını rica ediyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER