Hareket67

TALEPLER BAKANA İLETİLDİ

TALEPLER BAKANA İLETİLDİ AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, 22. ve 23. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ile birlikte Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ziyarette bulunduğunu bildirdi. Çakır, yaptığı açıklamada, ziyaretin verimli geçtiğini belirterek şunları kaydetti: “22. ve 23. Dönem Zonguldak Milletvekilimiz Fazlı Erdoğan ile birlikte, Milli Eğitim Bakanımız Sayın […]

TALEPLER BAKANA İLETİLDİ
11 Ağustos 2020 - 16:15 'de eklendi.

TALEPLER BAKANA İLETİLDİ

AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, 22. ve 23. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Fazlı Erdoğan ile birlikte Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a ziyarette bulunduğunu bildirdi.

Çakır, yaptığı açıklamada, ziyaretin verimli geçtiğini belirterek şunları kaydetti:

“22. ve 23. Dönem Zonguldak Milletvekilimiz Fazlı Erdoğan ile birlikte, Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk’a ziyarette bulunduk. Ziyarette, Sayın Bakanımıza Ereğli’deki eğitim yatırımları ve eğitim altyapısının durumu hakkında bilgi verdik. Ayrıca, bugüne kadar ilçede gerçekleştirilen yatırımlara verdiği destek dolayısıyla kendisine teşekkür ederek, ilçemizin eğitim konusunda yeni taleplerini ilettik.”

AK Parti İlçe Başkanı, “Sayın Bakanımız Ziya Selçuk’a bize değerli vaktini ayırdığı için şahsım, teşkilatım ve ilçem adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER