Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

STOK ERİTMEK İÇİN..

STOK ERİTMEK İÇİN.. Kdz.Ereğli Müteahhitler Derneği ve Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında Keleşler Otel’de basın toplantısı düzenledi.. Düzenlenen toplantıda Müteahhitler adına konuşan Mustafa Demiray, ‘Kdz.Ereğli halkına müjde’ olarak duyurduğu açıklamasında yükselen faiz oranları nedeniyle vatandaşın ev almakta zorlandığının altını çizerek; müteahhitler tarafından oluşturulan kampanyanın 100 bin TL’ye 0,98 faiz oranı […]

STOK ERİTMEK İÇİN..
30 Ekim 2018 - 13:05 'de eklendi.

STOK ERİTMEK İÇİN..

Kdz.Ereğli Müteahhitler Derneği ve Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası işbirliği ile Enflasyonla Topyekün Mücadele kapsamında Keleşler Otel’de basın toplantısı düzenledi..

Düzenlenen toplantıda Müteahhitler adına konuşan Mustafa Demiray, ‘Kdz.Ereğli halkına müjde’ olarak duyurduğu açıklamasında yükselen faiz oranları nedeniyle vatandaşın ev almakta zorlandığının altını çizerek; müteahhitler tarafından oluşturulan kampanyanın 100 bin TL’ye 0,98 faiz oranı ile 60 ay vadeyi kapsadığını belirtti.

Belediye kayıtlarında 170 adet müteahhit olduğunu bunların 65 kadarının aktif olarak iş yaptığının ifade edildiği toplantıda, derneklerine bu 65 kişinin %90 ının dahil olduğunun da altı çizildi.

“31 Aralık’a kadar geçerli..”

Son günlerde özellikle sosyal medya da ‘müteahhitler batıyor’ şeklinde bir algı yaratıldığına dikkat çeken Demiray; “Kdz.Ereğli’deki müteahhitler dim dik ayaktalar ve Ereğli ekonomisine ciddi katkıları devam ediyor. Bu kampanyayı oluşturmamız nedeni, elimizde stok olarak bulunan evleri, vatandaşa alım kolaylığı sağlayarak eritmektir. Bu kampanya 31 Aralık’a kadar devam edecektir. 31 Aralık’tan sonraki ev fiyatları maliyetler arttığından dolayı ev fiyatlarına da yansıyacaktır. Yani bu kampanya ev sahibi olmak isteyen vatandaşlarımız için bir fırsattır” şeklinde konuştu..

Müteahhitler Ereğli’de birkaç banka ile görüşme yaptıklarını, müşterilerini o bankalara yönlendireceklerini ifade ettiler. Bankalar ile aralarındaki anlaşma nedeniyle müşteri 100 bin TL’ lik ve 60 ay vade ile 0,98 üzerindeki maliyeti yüklenmeyecekler.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER