Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

SONUNA KADAR TAKİP EDECEĞİZ..

SONUNA KADAR TAKİP EDECEĞİZ.. Terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantısı olan HDP’ye ülke genelinde tepkilerin her geçen gün arttığı bir dönemde; Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü herkesi şok edecek büyük bir skandala imza attı. Yaklaşık bir ay önce sahibi olduğum Hareket Medya’nın internet sitesi ve gazetesinde gündeme taşımış olduğumuz ‘’HDP HAYRANI OKUL MÜDÜRÜ ‘’ […]

SONUNA KADAR TAKİP EDECEĞİZ..
04 Ağustos 2018 - 22:08 'de eklendi.

SONUNA KADAR TAKİP EDECEĞİZ..

Terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantısı olan HDP’ye ülke genelinde tepkilerin her geçen gün arttığı bir dönemde; Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü herkesi şok edecek büyük bir skandala imza attı.

Yaklaşık bir ay önce sahibi olduğum Hareket Medya’nın internet sitesi ve gazetesinde gündeme taşımış olduğumuz ‘’HDP HAYRANI OKUL MÜDÜRÜ ‘’ haberi ile ilgili idari soruşturma beklerken bahsi geçen okul müdürünün son yapılan atamalar ile tekrar atandığını yetkili kaynaklardan teyit etmiş bulunmaktayım.

Özellikle son birkaç gündür almış olduğumuz şehit haberleri ile ciğerlerimizin yanıp tutuştuğu, Devletin zirvesinin, idamı tekrar yüksek sesle dile getirdiği bir dönemde bu vurdumduymazlık artık sabrımızı tüketti.

Basit bir şikayetle bile memurlar idari soruşturma geçirirken, böylesine vahim bir iddia karşısında bahsi geçen okul müdürüne soruşturma açılmamasının nedenini gerçekten çok merak ediyorum?

Açarsın soruşturmayı;  aklanırsa zaten sıkıntı yok. Peki ya aklanamaz ise? Devlete ‘terörist’ diyen zihniyetin okul müdürü olduğu bir kuruma, bu millet evlatlarını nasıl gönül rahatlığı ile gönderecek?

Milli Eğitim Müdürlüğü’nün içine düşmüş olduğu bu vurdumduymazlık artık içimizi kanatıyor.

Ak Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın, şehidimize İDAM sözü verdiği bir dönemde; HDP hayranı, devlete ‘terörist’ diyebilen bir zihniyetin hayranlığını yapanları devlet okuluna müdür yapılmasında imzası, referansı olanlar, neyin peşindeler çözebilmiş değilim.

Peki ya İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat KAPICI’ya ne demeli?

Kendisi hakkında olumsuz haberler yapıldığı için sosyal medya hesabından kin ve nefret kusan açıklamalar yapan Sayın İl Milli Eğitim Müdür Vekili Murat KAPICI; yüzlerce öğrencimizi emanet ettiğimiz bir liseye müdür yaptıkları, HDP hayranı olduğu, devlete ‘terörist’ yakıştırması yapanların paylaşımlarını kendi sosyal medya hesabından paylaştığı ortaya çıkan müdür hakkında bugüne kadar ne yapmıştır acaba?

Zahmet olmazsa sosyal medya hesabınızdan bu konu hakkında da bir iki satır açıklama yapabilir misiniz?

Sizin bazı uygulamalarınızı, gerek icraatınızı gerekse de sosyal medya hesaplarında yapılan paylaşımları dikkate alarak haber yapan basın camiasını; ‘’TETİKÇİ; KALEMİNDEN İRİN ve KAN DAMLAYAN SİLAHŞÖRLER ‘’ olarak adlandırmışsınız.

Şahsen ben Twitter’ı aktif olarak kullanmadığım için bu açıklamalarınızı, sizin tabiriniz ile “Kalemi İrin ve Kan Damlayan” haber siteleri tarafından okuma fırsatı bulabildim.

Sormak lazım şimdi size; sizin sosyal medya hesabınızdan yapmış olduğunuz açıklamada haber olarak servis edildi bazı gazeteler tarafından. Şimdi bu yayın kuruluşları da, aynı kapsama giriyor mu? Yoksa siz uygulama dışı mısınız?

Bizim; kendi meselelerini dert edinen bürokratlara değil; KENTİN ve ÜLKENİN MESELELERİNİ DERT EDECEK BÜROKRATLARA İHTİYACIMIZ VAR… DÜŞÜN ARTIK BU KENTİN YAKASINDAN…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER