Hareket67

SİZİNLE AYNI GEMİDE OLMAMALIYIZ..

SİZİNLE AYNI GEMİDE OLMAMALIYIZ.. Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “15 Temmuz darbesinde millet meydanlara koşarken, zillet de akaryakıt istasyonlarına ve marketlere koştu” dedi. Kaymakam Çorumluoğlu 15 Ocak günü kaymakamlık makamında düzenlediği basın toplantısında, gazetecilerle bir araya gelerek 2019 yılını değerlendirdiği toplantının bir bölümünde; “15 Temmuz darbesinde millet meydanlara koşarken, zillet de akaryakıt istasyonlarına ve marketlere koştu” […]

SİZİNLE AYNI GEMİDE OLMAMALIYIZ..
15 Ocak 2020 - 18:24 'de eklendi.

SİZİNLE AYNI GEMİDE OLMAMALIYIZ..

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, “15 Temmuz darbesinde millet meydanlara koşarken, zillet de akaryakıt istasyonlarına ve marketlere koştu” dedi.

Kaymakam Çorumluoğlu 15 Ocak günü kaymakamlık makamında düzenlediği basın toplantısında, gazetecilerle bir araya gelerek 2019 yılını değerlendirdiği toplantının bir bölümünde; “15 Temmuz darbesinde millet meydanlara koşarken, zillet de akaryakıt istasyonlarına ve marketlere koştu” dedi ve ekledi. ”Bunu da hiç tasvip etmedim. Millet meydanlara inerken siz bankamatiğe gidiyorsanız, demek ki bu gemide sizinle aynı olmamalıyız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER