Hareket67

Şimdi Sıra Ereğli’de..

Şimdi Sıra Ereğli’de.. Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi, Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri ilçe başkanlığı toplantı salonunda, bir araya geldi. Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi’nde İlçe Başkanı Rahman Demirtürk başkanlığında yönetim kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıya Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu’ da katılırken, toplantıda seçim süresince yapılacak olan […]

Şimdi Sıra Ereğli’de..
29 Mayıs 2018 - 11:53 'de eklendi.

Şimdi Sıra Ereğli’de..

Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi, Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu, İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yönetim kurulu üyeleri ilçe başkanlığı toplantı salonunda, bir araya geldi.

Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi’nde İlçe Başkanı Rahman Demirtürk başkanlığında yönetim kurulu toplantısı düzenlendi. Toplantıya Milletvekilleri adayları Abdullah Bekar, Fehmi Nuhoğlu’ da katılırken, toplantıda seçim süresince yapılacak olan çalışmalar ve bu çalışmaların koordinasyonu hakkında fikir alış verişinde bulunuldu. Toplantı ile ilgili olarak açıklamada bulunan MHP Ereğli ilçe başkanı Rahman Demirtürk “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezimiz, Ereğli’ye ikinci ve üçüncü sırayı vererek büyük bir tevazu gösterdi. Şimdi sıra bizlerde ve Ereğli halkında. Bizler bu konuda üzerimize düşen görevi yaptık. Ereğli halkımızdan milletvekillerimize destek bekliyoruz. Bu akşam burada seçim çalışmaları hakkında görüş alış verişinde bulunuyoruz.24 Haziran seçimlerinde Milletvekili adaylarımızı Ankara’ya göndermek için halkımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

Hatırlanacağı gibi Ak Parti Zonguldak listesine yaklaşık 460 bin seçmeni olan ilde ortalama 160 bin seçmeni olan Ereğli ve Alaplı’dan bir isim koymamış, seçmenden bu anlamda tepki almıştı. MHP’nin 2. ve 3. sıra adaylarının Ereğli’den olması Ereğli ve Alaplı’lı seçmenin dikkatini çekmiş, yapılan programlarda etkisini göstermişti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER