Hareket67

‘Şekerim’ anıldı..

‘Şekerim’ anıldı.. Kdz.Ereğli’de gazetecilik yapan, ‘Şekerim’ lakabıyla bilinen Yalçın Kasapoğlu, vefatının 2. Sene-i devriyesinde mezarı başında anıldı. Kendisi de gazeteci olan merhumun eşi Serpil Kasapoğlu tarafından organize edilen anma programı Kdz.Ereğli Şehir Mezarlığında ebedi istirahatgâhında yapıldı. Eşi Serpil Kasapğlu’nun yanı sıra bazı meslektaşları ve sevenlerinin hazır bulunduğu anma törenin kuran-ı Kerim Tilaveti okunup, dua edildikten […]

‘Şekerim’ anıldı..
12 Mayıs 2018 - 15:35 'de eklendi.

‘Şekerim’ anıldı..

Kdz.Ereğli’de gazetecilik yapan, ‘Şekerim’ lakabıyla bilinen Yalçın Kasapoğlu, vefatının 2. Sene-i devriyesinde mezarı başında anıldı.

Kendisi de gazeteci olan merhumun eşi Serpil Kasapoğlu tarafından organize edilen anma programı Kdz.Ereğli Şehir Mezarlığında ebedi istirahatgâhında yapıldı.

Eşi Serpil Kasapğlu’nun yanı sıra bazı meslektaşları ve sevenlerinin hazır bulunduğu anma törenin kuran-ı Kerim Tilaveti okunup, dua edildikten sonra ikramda bulunuldu.

Hareket Medya ailesi olarak merhuma bir kere daha Allah’tan rahmet dilerken, başta eşi Serpil Kasapoğlu olmak üzere geride bıraktıklarına da sabırlar diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER