Hareket67

ŞAŞKINLIK YARATTI!

ŞAŞKINLIK YARATTI! Erdemir ‘in Göztepe Lojmanlarına Alaplı Belediyesi’nden vidanjör getirmesi şaşkınlık yarattı. Erdemir’in Göztepe’de bulunan lojmanlarına bugün öğle saatlerinde Alaplı Belediyesi’ne ait vidanjör aracının girmesi objektiflere yansıdı. Vidanjör aracı, yarım saat lojmanlarda kaldıktan sonra ayrılarak Alaplı’ya geri döndü. Alaplı Belediyesi yetkilileri, aracın Erdemir’den gelen talep üzerine gönderildiğini belirttiler. Kdz. Ereğli Belediyesi yetkilileri ise vidanjör aracıyla […]

ŞAŞKINLIK YARATTI!
13 Ocak 2020 - 18:20 'de eklendi.

ŞAŞKINLIK YARATTI!

Erdemir ‘in Göztepe Lojmanlarına Alaplı Belediyesi’nden vidanjör getirmesi şaşkınlık yarattı.

Erdemir’in Göztepe’de bulunan lojmanlarına bugün öğle saatlerinde Alaplı Belediyesi’ne ait vidanjör aracının girmesi objektiflere yansıdı.

Vidanjör aracı, yarım saat lojmanlarda kaldıktan sonra ayrılarak Alaplı’ya geri döndü. Alaplı Belediyesi yetkilileri, aracın Erdemir’den gelen talep üzerine gönderildiğini belirttiler.

Kdz. Ereğli Belediyesi yetkilileri ise vidanjör aracıyla ilgili Erdemir’in kendilerinden her hangi bir talepte bulunmadığını belirttiler.

Erdemir’in Ereğli Belediyesi dururken Alaplı Belediyesi’nden araç talep etmesi, Alaplı Belediyesi’nin ise kendi sınırları dışına araç göndermesi şaşkınlıkla karşılandı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER