Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

SARIKAMIŞ DENİZ ŞEHİTLERİ ANILACAK…

Sarıkamış’ta donarak şehit olan 90 bin askere kışlık giyecek, erzak ve mühimmat götürürken, 7 Kasım 1914’te Ereğli açıklarında Rus donanması tarafından batırılan “Bezm-i Alem”, “Bahr-i Ahmer” ve “Mithat Paşa” gemilerinin mürettebatı için, Kdz.Ereğli’de anma töreni düzenlenecek. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı yazılı açıklamada  Sarıkamış Deniz Şehitlerini saygı ve şükranla anarken,  7 Kasım Çarşamba  […]

SARIKAMIŞ DENİZ ŞEHİTLERİ ANILACAK…
05 Kasım 2018 - 15:02 'de eklendi.

Sarıkamış’ta donarak şehit olan 90 bin askere kışlık giyecek, erzak ve mühimmat götürürken, 7 Kasım 1914’te Ereğli açıklarında Rus donanması tarafından batırılan “Bezm-i Alem”, “Bahr-i Ahmer” ve “Mithat Paşa” gemilerinin mürettebatı için, Kdz.Ereğli’de anma töreni düzenlenecek.

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, yaptığı yazılı açıklamada  Sarıkamış Deniz Şehitlerini saygı ve şükranla anarken,  7 Kasım Çarşamba  günü saat 13:30’da Amfi Tiyatro yanında bulunan Sarıkamış Deniz Şehitleri Anıtı, hava muhalefeti uygun olmadığı takdirde ise Atatürk Kültür Merkezi Nikah Salonunda  düzenlenecek anma törenine tüm Ereğli halkını davet etti.

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER