Hareket67

Posbıyık’ın vekaleti de Türk Kızılayına..

Posbıyık’ın vekaleti de Türk Kızılayına.. Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi, Başkan Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber bugün Karadeniz Ereğli Belediye Başkanım Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti. Yapılan görüşme sonucunda Başkan Posbıyık ta, kurban bağışı vekaletini Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli şubesine verdi. Belediye Başkanı Posbıyık, Bugüne kadar Türk Kızılayı’ndan kurban bağışı vekaleti konusunda […]

Posbıyık’ın vekaleti de Türk Kızılayına..
30 Temmuz 2019 - 16:41 'de eklendi.

Posbıyık’ın vekaleti de Türk Kızılayına..

Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi, Başkan Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri ile beraber bugün Karadeniz Ereğli Belediye Başkanım Halil Posbıyık’ı makamında ziyaret etti.

Yapılan görüşme sonucunda Başkan Posbıyık ta, kurban bağışı vekaletini Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli şubesine verdi.

Belediye Başkanı Posbıyık, Bugüne kadar Türk Kızılayı’ndan kurban bağışı vekaleti konusunda bağış alınmaya gelinmediğini, bu uygulamanın çok güzel bir şey olduğunu ve kendisinin de kurban bağışı vekaleti yapmasına Kızılay’ın aracılık yapmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirtti. Ayrıca bu bağışların artarak devam etmesini diledi.

Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer de, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ a vekaletini Türk Kızılayına vermesinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Hatıra fotoğrafı sonrası görüşme sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER