Hareket67

Posbıyık koltuğa oturdu…

Posbıyık koltuğa oturdu.. 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda Kdz.Ereğli Belediye Başkanı olmaya hak kazanan Halil Posbıyık bugün mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturdu. Yüksek Seçim Kurulundan mazbatasını alan Posbıyık, Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla, beraberindekilerle beraber belediye binasına yürüdüler. Belediye binası önünde coşkulu bir kalabalık kendisini bekliyordu. CHP Belediye Meclis Üyeleri […]

Posbıyık koltuğa oturdu…
04 Nisan 2019 - 17:11 'de eklendi.

Posbıyık koltuğa oturdu..

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri sonucunda Kdz.Ereğli Belediye Başkanı olmaya hak kazanan Halil Posbıyık bugün mazbatasını alarak başkanlık koltuğuna oturdu.

Yüksek Seçim Kurulundan mazbatasını alan Posbıyık, Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla, beraberindekilerle beraber belediye binasına yürüdüler.

Belediye binası önünde coşkulu bir kalabalık kendisini bekliyordu. CHP Belediye Meclis Üyeleri tanıtımından ve CHP’ nin Alaplı, Kandilli Belediye Başkanlarının tanıtımından sonra mikrofonlara Halil Posbıyık ve Neriman Posbıyık beraber geldiler. Atatürk ve silah arkadaşları anısına saygı duruşu ve akabinde İstiklal Marşının hep bir ağızdan okunmasından sonra Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık konuşmaya başladı.

Konuşmasında birlik beraberlik mesajları veren Posbıyık, daha sonra makama geçti. 5 yıl aradan sonra tekrar başkanlık makamına oturan Posbıyık’ın en önemli vurgusu ise; belediyede disiplin, kentte disiplin istemesi oldu.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER