Hareket67

POSBIYIK, GAZETECİ AKMAN’IN SAĞLIĞIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR

POSBIYIK, GAZETECİ AKMAN’IN SAĞLIĞIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Devlet Hastanesi’nde tedavi altında bulunan Gazeteci Cahit Akman’ın sağlığıyla yakından ilgileniyor. Başkan Posbıyık, uzun yıllar ulusal ve yerel basında görev yapan gazeteci Cahit Akman’ı yalnız bırakmadı. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde devam eden tedavi süreciyle yakından ilgilenen Başkan Posbıyık, ihtiyaçlarının karşılanması için ekip görevlendirdi. […]

POSBIYIK, GAZETECİ AKMAN’IN SAĞLIĞIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR
07 Ağustos 2020 - 16:13 'de eklendi.

POSBIYIK, GAZETECİ AKMAN’IN SAĞLIĞIYLA YAKINDAN İLGİLENİYOR
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Devlet Hastanesi’nde tedavi altında bulunan Gazeteci Cahit Akman’ın sağlığıyla yakından ilgileniyor.
Başkan Posbıyık, uzun yıllar ulusal ve yerel basında görev yapan gazeteci Cahit Akman’ı yalnız bırakmadı. Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’nde devam eden tedavi süreciyle yakından ilgilenen Başkan Posbıyık, ihtiyaçlarının karşılanması için ekip görevlendirdi.
Başkan Posbıyık’ın talimatıyla Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak, Özel Kalem Müdürü Faruk Deniz ve Belediye Basın Danışmanı Bilgin Avcı, Akman’ı tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.
Tekrar sağlığına kavuşmak için bir dizi operasyonlar geçireceğini belirten Akman, “Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’a yakın ilgi ve alakası için teşekkür ediyorum” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER