Hareket67

PAZAR GÜNÜ AÇIK SU YÜZME YARIŞLARINDA BULUŞALIM

PAZAR GÜNÜ AÇIK SU YÜZME YARIŞLARINDA BULUŞALIM Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 350 lisanslı sporcunun katılımıyla Pazar günü Amfi Tiyatro arkasında yapılacak 2’nci Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışları’na tüm halkı davet etti. Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışları’ 28 Temmuz Pazar […]

PAZAR GÜNÜ AÇIK SU YÜZME YARIŞLARINDA BULUŞALIM
22 Temmuz 2019 - 14:05 'de eklendi.

PAZAR GÜNÜ AÇIK SU YÜZME YARIŞLARINDA BULUŞALIM

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, 350 lisanslı sporcunun katılımıyla Pazar günü Amfi Tiyatro arkasında yapılacak 2’nci Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışları’na tüm halkı davet etti.

Kdz. Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Uluslararası Açık Su Yüzme Yarışları’ 28 Temmuz Pazar günü saat 11.00’de Amfi Tiyatro arkasında gerçekleştirilecek.

Kdz. Ereğli Belediyesi’nin T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı, Türkiye Yüzme Federasyonu ve İstanbul Yıldızlar Yüzme Spor Kulübü işbirliğinde gerçekleştireceği yarışlara 350 lisanslı sporcu katılacak.

Belediye Başkanı Halil Posbıyık, tüm vatandaşları Pazar günü yapılacak yüzme yarışlarını ve ardından gerçekleştirilecek ödül törenini izlemeye davet etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER