Hareket67

ONLAR ERDİ MURADINA..

ONLAR ERDİ MURADINA.. Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, oğlu Ali’yi evlendirdi. Aynı zamanda Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı da olan İlhan Yazıcıoğlu, oğlu Ali için görkemli bir düğün töreni gerçekleştirdi. Yıldız- Çelebi Purçak çiftinin kızları Melis ile Emel-İlhan Yazıcıoğlu çiftinin oğulları Ali için 19 Ekim akşamı Gülüç beldesinde bulunan Büyük Anadolu Ereğli […]

ONLAR ERDİ MURADINA..
20 Ekim 2019 - 16:22 'de eklendi.

ONLAR ERDİ MURADINA..

Zonguldak’ın Ereğli İlçesinde, Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, oğlu Ali’yi evlendirdi.

Aynı zamanda Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı da olan İlhan Yazıcıoğlu, oğlu Ali için görkemli bir düğün töreni gerçekleştirdi.

Yıldız- Çelebi Purçak çiftinin kızları Melis ile Emel-İlhan Yazıcıoğlu çiftinin oğulları Ali için 19 Ekim akşamı Gülüç beldesinde bulunan Büyük Anadolu Ereğli Hotel’de muhteşem bir düğün töreni düzenlendi.

Düğüne törenine AK Parti Zonguldak Milletvekilleri Polat Türkmen, Hamdi Uçar, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Mehmet Fatih Çakır, AK Parti Alaplı İlçe Başkanı Mustafa Yavuz, AK Parti Gülüç Belde Başkanı İsmail Yılmaz, AK Parti önceki dönem milletvekilleri Faruk Çaturoğlu, Prof. Dr. Ercan Candan, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Arslan Keleş, Başkan Yardımcısı Ahmet Türk, Alaplı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak, Kdz. Ereğli Vergi Dairesi Müdürü Muharrem Gövce, Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Cevdet Civelek, Genel Maden İşçileri Sendikası Armutçuk Şube Başkanı Ali Eşitmez, bazı köy ve mahalle muhtarlarının yanı sıra binin üzerinde davetli katıldı.

Melis ile Ali çiftinin dansı ile başlayan düğünde, davetliler genç çift ile birlikte gönüllerince eğlenirken; Yazıcıoğlu ve Purçak ailelerinin büyükleri de düğün boyunca davetlilerle yakından ilgilendiler.

Hareket Medya Ailesi olarak Purçak ve Yazıcıoğlu Ailelerine “Hayırlı olsun” diyor, Melis ile Ali çiftine de ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER