Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

ONLAR ERDİ MURADINA..

ONLAR ERDİ MURADINA.. Kdz.Ereğli’de, Gizem Dinçel (Çaka) – Mert Çaka çifti hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile  hayatlarını birleştirdiler. Çiftin ortak kararı ile düğüne katılanlara;  örnek davranış sergileyerek kedi ve köpek maması dağıtıldı. Kdz. Ereğli’nin tanınmış simalarından Gülay ve Mustafa Dinçel çiftinin kızı, çeşitli sosyal platformlarda ve daha önceden Kdz. Ereğli Kent Konseyinde aktif olarak görev yapan […]

ONLAR ERDİ MURADINA..
05 Kasım 2018 - 16:47 'de eklendi.

ONLAR ERDİ MURADINA..

Kdz.Ereğli’de, Gizem Dinçel (Çaka) – Mert Çaka çifti hafta sonu düzenlenen düğün töreni ile  hayatlarını birleştirdiler.

Çiftin ortak kararı ile düğüne katılanlara;  örnek davranış sergileyerek kedi ve köpek maması dağıtıldı.

Kdz. Ereğli’nin tanınmış simalarından Gülay ve Mustafa Dinçel çiftinin kızı, çeşitli sosyal platformlarda ve daha önceden Kdz. Ereğli Kent Konseyinde aktif olarak görev yapan Gizem Dinçel, Nurcay ve Celal Fatih Çaka çiftinin oğlu Mert Çaka ile dünya evine girdi.

3 Kasım 2018 Cumartesi, Yönder Site Kulüp’te gerçekleştirilen  düğün törenine Kdz. Ereğli, Alaplı ve Ankara’nın tanınmış simaları katıldı.

Yönder Site Kulüpte, saat 20.00’de, çiftin muhteşem dansı ile başlayan düğün töreni,  yöresel oyun havaları ile devam etti. Yoğun istek üzerine çift, ilk dansını tekrarlayarak, ayakta alkışlandılar.  .

Gece düğün pastası kesimi ve takı merasimi ile devam ederken, geleneksel kına merasimi de sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleştirildiler.

Gizem-Mert Çaka çiftinin  düğün törenine, 2018 genel seçimlerinde milletvekili adayı olan Hava Çiçek, Belediye Meclis Üyesi ve iş adamı Yusuf Kalay, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdullah Hasçelik,  Alaplı İYİ Parti İlçe Başkanı Emrullah Erdoğan-üyeler,  Karadeniz Ereğli İYİ Parti üyeleri, Karadeniz Ereğli Kent Konseyi üyelerinin yanı sıra Dinçel ve Çaka Ailelerinin dost ve akrabaları katıldı.

İKİNCİ DÜĞÜN ANKARA’DA…

Gizem-Mert Çaka çiftinin ikinci düğün törenleri ise,  17 Kasım 2018 Cumartesi günü, Ankara (Balgat-Çankaya) Merkez Orduevi Nilüfer Salonunda yapılacak.

FARKINDALIK YARATTILAR…

Gizem-Mert Çaka çifti, düğün töreninde örnek davranış sergilediler  Düğüne katılan  davetlilere, 200 paket kedi ve köpek maması dağıtıldı.

Hareket Medya Ailesi olarak,  Gizem-Mert Çaka  çiftine ömür boyu mutluluklar dileklerimizi iletiyoruz.

Haber: Özge Cerrah

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER