Hareket67

ÖMERLİ’DEKİ ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI

ÖMERLİ’DEKİ ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI Kdz.Ereğli Ömerli Mahallesi üst kısmı ile Çöp Terfi İstasyonu arasında çıkan orman yangını kontrol altına alındı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla İtfaiye Müdürlüğü ve diğer birimler yangını söndürmek için Orman İşletmesi Müdürlüğü ekiplerine  destek verdi. Kdz.Ereğli Ömerli Mahallesi üst kısmı ile Çöp Terfi İstasyonu arasında öğleden sonra ormanlık alanda […]

ÖMERLİ’DEKİ ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI
17 Ağustos 2020 - 17:06 'de eklendi.

ÖMERLİ’DEKİ ORMAN YANGINI KONTROL ALTINA ALINDI

Kdz.Ereğli Ömerli Mahallesi üst kısmı ile Çöp Terfi İstasyonu arasında çıkan orman yangını kontrol altına alındı. Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla İtfaiye Müdürlüğü ve diğer birimler yangını söndürmek için Orman İşletmesi Müdürlüğü ekiplerine  destek verdi.

Kdz.Ereğli Ömerli Mahallesi üst kısmı ile Çöp Terfi İstasyonu arasında öğleden sonra ormanlık alanda çıkan yangın kontrol altına alındı. Yangında on dönümlük orman yandı.

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın talimatıyla Kdz.Ereğli Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri ve diğer birimler  yangını söndürmek için Orman İşletmesi Müdürlüğü ekiplerine araç ve personel desteği verdi. Belediye Başkan Yardımcıları M.Tayyar Mendeş ve Atilla Bulak da yangın bölgesine giderek çalışmaları koordine etti. Tüm ekiplerin müdahalesi ile yangın kontrol altına alındı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER