Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Öğretmenler Gününü kahvaltıda kutladılar..

  Öğretmenler Gününü kahvaltıda kutladılar..   Kdz.Ereğli TED Koleji 6/A sınıfı öğrencileri ve velileri ile 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle 25 Kasım Pazar Günü, bir kahvaltı organizasyonu etkinliği düzenlediler. 6/A sınıfının öğrenci ve velileri, Sınıf Öğretmeni Özge Müftüoğlu ve Türkçe Öğretmeni Meryem Uğurlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Gününü bir kahvaltı organizasyonu ile kutladılar. Aynı zamanda sınıf […]

Öğretmenler Gününü kahvaltıda kutladılar..
25 Kasım 2018 - 20:21 'de eklendi.

 

Öğretmenler Gününü kahvaltıda kutladılar..

 

Kdz.Ereğli TED Koleji 6/A sınıfı öğrencileri ve velileri ile 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle 25 Kasım Pazar Günü, bir kahvaltı organizasyonu etkinliği düzenlediler.

6/A sınıfının öğrenci ve velileri, Sınıf Öğretmeni Özge Müftüoğlu ve Türkçe Öğretmeni Meryem Uğurlu’nun 24 Kasım Öğretmenler Gününü bir kahvaltı organizasyonu ile kutladılar.

Aynı zamanda sınıf öğrenci ve velilerinin birbirleriyle kaynaşması amacı da güdülen kahvaltı organizasyonu, ‘Balı Kahvaltı ve Ocakbaşı’ işletmesinde yapıldı. Kahvaltı sonrası öğrenciler yeşil alanda oynayarak vakit geçirirken veliler çay ve Türk Kahvesi eşliğinde, işletmenin açık alanında sohbet imkanı buldular. Sonrasında öğrenci ve veliler, öğretmenleri için getirdikleri çiçeği takdim ettikten sonra kutlama pastasını hep beraber kestiler.

Sınıf Öğretmeni Özge Müftüoğlu ve Türkçe Öğretmeni Meryem Uğurlu ise, yapılan organizasyondan duydukları mutluluğu ifade ederek velilere ve öğrencilere teşekkür ettiler. Etkinlik hep beraber çekilen hatıra fotoğrafıyla sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER