Hareket67

OĞLAN BİZİM, KIZ BİZİM..

OĞLAN BİZİM, KIZ BİZİM.. Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Ela Karabulut(Ünal) ile Sercan Ünal ile Kdz.Ereğli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) nikah salonunda kıyılan nikah ile hayatlarını birleştirdiler. Çiftler Ülkücü Hareketin neferleri olunca; ‘‘Oğlan bizim, kız bizim’’ sözü gerçek oldu. AKM nikah salonunda 01.09.2020 tarihinde kıyılan nikah ile dünya evine giren çifti, […]

OĞLAN BİZİM, KIZ BİZİM..
01 Eylül 2020 - 21:14 'de eklendi.

OĞLAN BİZİM, KIZ BİZİM..

Kdz.Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kadın Kolları Başkanı Ela Karabulut(Ünal) ile Sercan Ünal ile Kdz.Ereğli Belediyesi Atatürk Kültür Merkezi (AKM) nikah salonunda kıyılan nikah ile hayatlarını birleştirdiler.

Çiftler Ülkücü Hareketin neferleri olunca; ‘‘Oğlan bizim, kız bizim’’ sözü gerçek oldu.

AKM nikah salonunda 01.09.2020 tarihinde kıyılan nikah ile dünya evine giren çifti, mensubu olduğu camiası yalnız bırakmadı. MHP İl Başkanı Varol Demirköse ve bazı yöneticileri, İl Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yöneticileri, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Ufuk Akdeniz ve yönetimi, Bilecik Ülkü Ocakları Başkanı Cem Karakuş, Önceki Dönem MHP İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner ve Ülkücü camianın yanı sıra çiftlerin aile ve akrabaları da yer aldı.

Hareket Medya ailesi olarak çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

 

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER