Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Öğberler Köyü yemekte buluştu..

Öğberler Köyü yemekte buluştu.. Kdz.Ereğli Öğberler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 18 Kasım 2018 Pazar günü bir kaynaşma yemeği düzenlendi. Kdz.Ereğli’de Pazar günü Öğberler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kdz.Ereğli Belediye Düğün Salonunda kaynaşma yemeği düzenlendi. MHP önceki dönem İlçe Başkanı Talat Şeker ve o dönemin bazı yöneticilerinin yanı sıra CHP’den belediye başkan […]

Öğberler Köyü yemekte buluştu..
20 Kasım 2018 - 17:20 'de eklendi.

Öğberler Köyü yemekte buluştu..

Kdz.Ereğli Öğberler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından 18 Kasım 2018 Pazar günü bir kaynaşma yemeği düzenlendi.

Kdz.Ereğli’de Pazar günü Öğberler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği tarafından Kdz.Ereğli Belediye Düğün Salonunda kaynaşma yemeği düzenlendi.

MHP önceki dönem İlçe Başkanı Talat Şeker ve o dönemin bazı yöneticilerinin yanı sıra CHP’den belediye başkan aday adayı Erol Çivici ve AK Parti Kdz Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’ında katıldığı kaynaşma yemeğine katılım yoğun oldu.

Öğberler Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Muharrem Taytekin yaptığı konuşmada davete katılan herkese teşekkürlerini iletti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER