Hareket67

Ocakcı katılmadı, Posbıyık konuşmadı..

Ocakcı katılmadı, Posbıyık konuşmadı.. Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimince, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 28 Ekim akşamı Cumhuriyet Balosu düzenlendi. Geçtiğimiz günlerde CHP ilçe başkanlığına atanan Dr. Eylem Ertuğrul ve yönetimi tarafından organize edilen baloya katılım yüksek oldu. CHP milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş’ın da katıldığı baloya kongreyle ilçe başkanı olan son başkan […]

Ocakcı katılmadı, Posbıyık konuşmadı..
29 Ekim 2019 - 12:57 'de eklendi.

Ocakcı katılmadı, Posbıyık konuşmadı..

Kdz.Ereğli Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Yönetimince, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla 28 Ekim akşamı Cumhuriyet Balosu düzenlendi.

Geçtiğimiz günlerde CHP ilçe başkanlığına atanan Dr. Eylem Ertuğrul ve yönetimi tarafından organize edilen baloya katılım yüksek oldu.

CHP milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş’ın da katıldığı baloya kongreyle ilçe başkanı olan son başkan Sertan Ocakcı ve yönetimindekilerin ilgi göstermemesi dikkatlerden kaçmadı.

Bir diğer dikkat çeken olay ise eşi Neriman Hanım ile Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın katılmasına rağmen Başkan Posbıyık’ın konuşma yapmaması idi.

İl Başkanı Hakkı Güney, önceki senelerde olduğu gibi bu sene de baloya katıldı.

Balonun düzenlenmesinde emeği olan önceki başkan İsmail Fota katıldı ve bir de konuşma yaptı. Konuşmasının ardından yeni atanan ilçe başkanı Dr. Eylem Ertuğrul, İsmail Fota’ya emeği ve kritik dönemde aldığı görevi ifa etmesi nedeniyle bir plaket verdi. Fota, bu yönetime her türlü desteği vereceğini ifade etti.

Başkan Eylem Ertuğrul buradaki konuşmasını; ‘’Ne mutlu Türküm diyene’’ sözleri ile bitirdi.

İl Başkanı Hakkı Güney, Milletvekilleri Deniz Yavuzyılmaz ve Ünal Demirtaş’ın da birer konuşma yaptığı törende, görevli tarafından katılım sağlayanların isimleri okunurken Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın isminin okunmaması dikkat çekti. Bunu fark eden ilçe başkanı Dr. Eylem Ertuğrul hemen mikrofona gelerek gerekli düzeltmeyi yaptı.

 Daha sonra müzik eşliğinde yemekler yendi, balonun eğlence dönemi başladı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER