Hareket67

Nefes Kredisine 3 banka daha ilave oldu

Nefes Kredisine 3 banka daha ilave oldu Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bugün yaptığı basın açıklaması ile Nefes Kredisine 3 bankanın daha eklendiğini duyurdu. İşte Ereğli TSO’nun konuya dair yaptığı basın açıklaması: Mayıs ayında Denizbank ile yapılan protokol sonrası başlayan TOBB Nefes Kredisine bugün itibariyle 3 banka daha ilave olmuştur. Üyelerimiz Denizbank, Ziraat Bank, […]

Nefes Kredisine 3 banka daha ilave oldu
11 Haziran 2020 - 12:40 'de eklendi.

Nefes Kredisine 3 banka daha ilave oldu

Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bugün yaptığı basın açıklaması ile Nefes Kredisine 3 bankanın daha eklendiğini duyurdu.

İşte Ereğli TSO’nun konuya dair yaptığı basın açıklaması:

Mayıs ayında Denizbank ile yapılan protokol sonrası başlayan TOBB Nefes Kredisine bugün itibariyle 3 banka daha ilave olmuştur. Üyelerimiz Denizbank, Ziraat Bank, Halkbank ve Vakıfbank’a başvuru da bulunabilirler.
Kdz Ereğli TSO, yapılan tasarruf tedbirleri sonucu 4 bankaya toplam 1.500.000 (Bir buçuk milyon) lira kaynak aktarılmıştır. Toplam tüm üyelerimizin kullanabileceği kaynak 19.800.000 (On dokuz milyon sekiz yüz bin) liradır.
TOBB Nefes Kredisi’nin faizi yıllık yüzde 7,5’tir. Bir üyemiz azami 100 bin lira kredi kullanabilecek. 2020 yılında anapara ve faiz ödemesi olmayacaktır. Cirosu 25 milyon liranın altında olan işletmelerimiz bugünden itibaren Odamızdan alacakları Faaliyet belgesiyle Denizbank, Ziraat bank, Halkbank ve Vakıfbank şubelerine başvurabilecek.
Kdz Ereğli TSO Üyelerimize hayırlı olsun.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER