Hareket67

Muhteşemsin Ereğli 

Muhteşemsin Ereğli Kdz.Ereğli’de düzenlenen Türkiye’nin en büyük festivali özelliğine sahip; Sevgi Barış Dostluk Festivali’nin ilk gününde açık hava konserleri yapıldı. Sanatçılar Gülşen ve Volkan Konak’ın sahne aldığı programın sunuculuğunu da ünlü komedyen Yavuz Seçkin üstlendi. Yavuz Seçkin, sahneye Barış Manço taklidiyle çıktı. Sahnede, festivalin adından esinlenerek Barış Ağabeyin taklidiyle çıkmanın doğru olacağını düşündüğünü, bu nedenle […]

Muhteşemsin Ereğli 
06 Temmuz 2019 - 14:13 'de eklendi.

Muhteşemsin Ereğli

Kdz.Ereğli’de düzenlenen Türkiye’nin en büyük festivali özelliğine sahip; Sevgi Barış Dostluk Festivali’nin ilk gününde açık hava konserleri yapıldı.

Sanatçılar Gülşen ve Volkan Konak’ın sahne aldığı programın sunuculuğunu da ünlü komedyen Yavuz Seçkin üstlendi.

Yavuz Seçkin, sahneye Barış Manço taklidiyle çıktı. Sahnede, festivalin adından esinlenerek Barış Ağabeyin taklidiyle çıkmanın doğru olacağını düşündüğünü, bu nedenle böyle başlamak istediğini söyledi. Değişik sanatçıların taklitlerini yaparak sunumu yapan Yavuz Seçkin daha sonra sahneyi Gülşen’e bıraktı.

Gülşen’in sahneye çıkmasıyla festival alanı coştukça coştu. Sevilen şarkılarını izleyiciye sunan Gülşen, sahnedeki sempatik tavırlarıyla bolca alkış aldı.

Gülşen’in ardından sahneyi Kuzeyin oğlu lakaplı sanatçı Volkan Konak aldı. Ereğli artık eğlencede zirveye çıkmıştı.

Sanatçı Volkan Konak, saat 01:00 civarında sahneden inmeye hazırlanırken Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın bütün sanatçılara olduğu gibi kendisine de çiçek takdim etmesinin ardından Başkan Posbıyık’ın rejiden talebi üzerine, alan ışıkları söndürüldü. Akabinde Başkan Posbıyık, seyircilerden; ‘’Volkan’ı ve beni seven herkes cep telefonlarının çalıştırılarak telefon ışıklarını yakabilir mi?’’ dedi. yakılmasını istedi. Bir anda bütün alan telefon ışıklarıyla aydınlandı. Bunun üzerine Posbıyık, Volkan Konak’tan bir şarkı da kendisi için istedi. Bunun üzerine Volkan Konak birkaç şarkı daha söyleyerek sahnesini tamamladı.

Halk konserlerinin sona ermesi ile havai fişek gösterisi yapıldı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER