Hareket67

Müftüoğlu: Tavandan değil tabandan bakacağız..

Müftüoğlu: Tavandan değil tabandan bakacağız.. Kdz.Ereğli İYİ Parti’de yaklaşan kongre öncesinde adaylar bir bir belli oluyor. Dün mevcut ilçe başkanı Evrim Balbaloğlu’ndan sonra bugün de İYİ Parti’nin milletvekili adayı olan Batu Müftüoğlu adaylığını açıkladı. Bugün akşam 17:30 ‘da parti binasında yapılan adaylık açıklamasında Müftüoğlu,  ilçe başkanı olması halinde halka tavandan bakan bu binadan tabandan halka […]

Müftüoğlu: Tavandan değil tabandan bakacağız..
25 Şubat 2020 - 18:42 'de eklendi.

Müftüoğlu: Tavandan değil tabandan bakacağız..

Kdz.Ereğli İYİ Parti’de yaklaşan kongre öncesinde adaylar bir bir belli oluyor. Dün mevcut ilçe başkanı Evrim Balbaloğlu’ndan sonra bugün de İYİ Parti’nin milletvekili adayı olan Batu Müftüoğlu adaylığını açıkladı.

Bugün akşam 17:30 ‘da parti binasında yapılan adaylık açıklamasında Müftüoğlu,  ilçe başkanı olması halinde halka tavandan bakan bu binadan tabandan halka bakacak bir binaya geçişin sözünü verdi.

Dünkü adaylık açıklamasında adayın oturarak yaptığı konuşmanın aksine ayakta ve ‘’herkes ayaktayken ben nasıl oturarak konuşma yaparım’’ diyerek yaptığı konuşmada katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Basın ile ilişkilerinin her zaman iyi derecede olacağının altını çizen Müftüoğlu, katılanların partisinin delegeleri olduğunu belirtti. İlçe başkanı olması halinde maaşlı bir çalışanın olacağını sabah 9 dan akşam mesai bitimine kadar partinin açık olacağını ifade etti.

29 Şubat günü yapılacak olan kongrede ilçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Öte yandan kongre takvimi belli olduktan sonra aday olacağını ifade eden İsmail Yılmaz ve Sinan Durdu, sırasıyla konuşma yaparak; Batu Müftüoğlu lehine yarıştan çekildiklerini ifade ettiler. Salonda bulunan ve ara koridora taşan yaklaşık 100 kişilik kalabalık hep birden alkışladı.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER