Hareket67

Minik Erdemirliler Sahada

Erdemir çalışanlarının çocukları gerçekleşen fabrika gezisiyle anne ve babalarının işyerini ve çelik üretim sürecini yakından tanıma fırsatı buldular. Erdemir, “Ailemle Buluşuyorum” sloganıyla, çalışanlarının eş ve çocuklarına yönelik düzenli ziyaret programları gerçekleştiriyor. Erdemir çalışanlarının eş ve 16 yaş üstü çocuklarının katılımıyla her ay düzenlenen gezilerin yanı sıra 7-15 yaş arasındaki çocuklarına yönelik olarak ilk kez 23 […]

Minik Erdemirliler Sahada
23 Ekim 2019 - 14:10 'de eklendi.

Erdemir çalışanlarının çocukları gerçekleşen fabrika gezisiyle anne ve babalarının işyerini ve çelik üretim sürecini yakından tanıma fırsatı buldular.

Erdemir, “Ailemle Buluşuyorum” sloganıyla, çalışanlarının eş ve çocuklarına yönelik düzenli ziyaret programları gerçekleştiriyor. Erdemir çalışanlarının eş ve 16 yaş üstü çocuklarının katılımıyla her ay düzenlenen gezilerin yanı sıra 7-15 yaş arasındaki çocuklarına yönelik olarak ilk kez 23 Nisan dolayısıyla yapılan etkinlik, 32 çocuğun katılımıyla tekrarlandı.

Erdemir Kültür Merkezi’nde karşılanan çocuklar, şirket tanıtım filmini izlediler ve iş güvenliği konusundaki bilgilendirme sunumunu dinlediler. Saha turunda önce güvenlik kamerası ekranlarından üretim tesislerini izleyen çocuklar, fabrika sahasını otobüsle gezerek itfaiye yöneticiliğine geldiler. Etkinlik sonunda çocuklara kendileri için özel olarak hazırlanmış baretler hediye edildi. Çocuklar üretim sürecini, anne ve babalarının iş yerlerini yakından tanıma fırsatı buldukları eğlenceli bir gün geçirdi.

Erdemir’de Ailemle Buluşuyorum etkinliği kapsamında çalışanların eş ve çocuklarına yönelik tanıtım gezileri devam edecek….


Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER