Hareket67

MHP’DEN YERLİ ADAY VURGUSU..

MHP’DEN YERLİ ADAY VURGUSU.. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekar ve 3. sıra milletvekili adayı Fehmi Nuhoğlu ile birlikte 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerine yönelik çalışmalarını […]

MHP’DEN YERLİ ADAY VURGUSU..
31 Mayıs 2018 - 21:43 'de eklendi.

MHP’DEN YERLİ ADAY VURGUSU..

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekar ve 3. sıra milletvekili adayı Fehmi Nuhoğlu ile birlikte 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerine yönelik çalışmalarını Karadeniz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ve Sivil Toplum Kuruluşu (STK) ziyaretleriyle devam etti.

MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekâr ve 3. sıra milletvekili adayı Fehmi Nuhoğlu ve MHP Karadeniz Ereğli İle Teşkilatı Yönetim Kurul Üyeleri günün ilk ziyaretini Karadeniz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu’nu ziyaret ederek başladılar. MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesinde adaylarımızla ziyaretlerimize başladık.  Bu seçimler ülkemizin geleceğini belirleyecek. Karadeniz Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 24 Haziran 2018 gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekilliği seçimlerinde 2. Sıra adayı Abdullah Bekâr ve 3. Sıra adayı Fehmi Nuhoğlu’na çıkmış oldukları bu yolda başarılar diledi.

“YERLİ ADAYLARIMIZA DESTEK İSTİYORUZ…”

Günün ikinci ziyaretini Karadeniz Ereğli Pazarcılar ve Esnaf Odasına yapan MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve Zonguldak 2. sıra milletvekili adayı Abdullah Bekâr ve 3. sıra milletvekili adayı Fehmi Nuhoğlu ve MHP Karadeniz Ereğli İlçe Teşkilatı Yönetim Kurul Üyeleri destek istedi.

MHP İlçe Başkanı Demirtürk burada yaptığı konuşmada “2018 Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinde ithal olmayan yerli adaylarımızla sizlerden destek istiyoruz. Halkın içinden gelen arkadaşlarımıza sıralamada yerlerini aldılar. Sizlerin de desteği ile onları göndermek istiyoruz”

MHP heyetinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karadeniz Ereğli Pazarcılar Odası Başkanı Fehmi Taşkın, “Benim görüşüm ve çizgim bellidir. Sizlere çıkmış olduğunuz bir yolda başarılar diliyorum. Her zaman yanınızdayız, üzerimize düşen ne ise yapmaya hazırız”

MHP İlçe Başkanı Demirtürk ve milletvekili adayları Bekar ile Nuhoğlu daha sonra Karadeniz Ereğli Kent Konseyini ziyaret ettiler. Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu ve Yürütme Kurulu üyeleri tarafından karşılanan MHP heyeti, kendilerine yapılan kalabalık karşılamadan dolayı Kent Konseyi Başkanı Karaoğlu’na teşekkür ederek 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, milletvekilliğinde ise MHP adaylarını destek istediler. Ziyaretlerinden dolayı MHP İlçe Başkanı Demirtürk, milletvekili adayları Bekar ve Nuhoğlu ile partililere teşekkür eden Kent Konseyi Başkanı Yusuf Karaoğlu, devletin bekası ve istikrar için 24 Haziran’da üzerlerine düşeni yapacaklarını söyledi.

Kent Konseyi’nin ardından Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifini ziyaret eden MHP’liler, burada Kooperatif Başkanı Hikmet Tezel ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı. Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Hikmet Tezel, ziyarette yaptığı konuşmada ziyaretlerinden dolayı MHP heyetine teşekkür ederek , 24 Haziran seçimlerinde milletvekili adaylarından başarılar diledi.

MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ise, “2 tane pırıl pırıl yerli adayımız var. Biri 29, diğeri 45 yaşında. Genel Merkezimiz büyük tevazu göstererek ikinci ve üçüncü sırayı Karadeniz Ereğli’ye verdi ve bizlerden bir beklenti içerisine girdi. Bizler de bu beklentiyi boşa çıkarmamak için çalışıyoruz. Sizlerden de bu anlamda destek bekliyoruz”

Karadeniz Ereğli Esnaf Kefalet Kooperatifi ziyaretinin ardından Karadeniz Ereğli Madeni İşle ve Sanatkârlar Odası Başkanı Atilla Akar ve Yönetim Kurul Üyelerini ziyaret ettiler.

Karadeniz Ereğli Madeni İşle ve Sanatkârlar Odası Başkanı Atilla Akar ve Yönetim Kurul Üyelerinden de 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde destek beklediklerini belirttiler. Karadeniz Ereğli Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı Atilla Akar ise , MHP Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı  Demirtürk nezdinde 2 sıra adayı Abdullah Bekar ve 3. sıra adayı Fehmi Nuhoğlu’na çıkmış oldukları bu yolda başarı dileklerini iletti.

Milliyetçi Hareket Partisi heyeti, önceki dönem ilçe yöneticisi Zeki Kalem’in vefat eden Babası Sümmani Kalem’in Hatip Camisinde kılınan cenaze namazına katıldı. Cenaze namazının ardından sırası ile Müftü Recai Albayrak ile Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Arslan Keleş’i ziyaret etti. Heyet daha sonra İlçe Emniyet Müdürü Ferdi Kuyu ve Şoförler otomobilciler esnaf odası başkan yardımcısı Ahmet Küçük’ü ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

ENGELLİLERDEN MHP HEYETİNE SICAK KARŞILAMA

Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk, Partinin Zonguldak Milletvekili adayı Abdullah Bekâr ve yönetim kurulu üyeleri son ziyaretlerini Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği’ne gerçekleştirdi. Burada sıcak bir karşılama ile ağırlanan heyete engelliler tek tek sorunlarını anlattı. Dernek başkanı İsmail Şentürk, engellilerin akülü araçları için çözüm aradıklarını, arıza için sürekli Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlere göndermek zorunda kaldıklarını, Ereğli belediyesinden bir atölye kurulması için isteklerinin olduğunu ancak bunun yerine getirilmediğini ifade etti. MHP İlçe başkanı ve Milletvekili adayı Abdullah Bekar, bu sorunlarla ilgili olarak notlarını aldıklarını seçilip seçilmemenin önemli olmadığını ve en kısa zamanda çözüm için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını ifade ettiler.

Ziyaret hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER