Hareket67

MHP mevcut adaylarla kongreye gidiyor

MHP mevcut adaylarla kongreye gidiyor MHP ilçe kongreleri sürecinde adaylarını belirledi. MHP Genel Merkezi, Türkiye genelinde ilçe kongrelerine tek adayla gitme kararı almıştı. Zonguldak ilçelerinde Kilimli ilçesi hariç adaylar belli oldu. Kilimli henüz açıklanmadı. Kilimli hariç  mevcut adaylar ile kongreye gidilecek. MHP İl Başkanı Demirköse yaptığı yazılı açıklama ile; “Genel Merkezimizin emir ve talimatları doğrultusunda; 12 […]

MHP mevcut adaylarla kongreye gidiyor
31 Ağustos 2020 - 10:28 'de eklendi.

MHP mevcut adaylarla kongreye gidiyor

MHP ilçe kongreleri sürecinde adaylarını belirledi. MHP Genel Merkezi, Türkiye genelinde ilçe kongrelerine tek adayla gitme kararı almıştı. Zonguldak ilçelerinde Kilimli ilçesi hariç adaylar belli oldu. Kilimli henüz açıklanmadı. Kilimli hariç  mevcut adaylar ile kongreye gidilecek.

MHP İl Başkanı Demirköse yaptığı yazılı açıklama ile; “Genel Merkezimizin emir ve talimatları doğrultusunda; 12 Eylül’de gerçekleşecek Devrek İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Erol Kaptan Başkanlığında, 13 Eylül’de gerçekleşecek Çaycuma İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Ersin Akyüz Başkanlığında,19 Eylül’de Kozlu İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Muhammet Özdemir Başkanlığında, 26 Eylül’de Alaplı İlçe Kongresine mevcut İlçe Başkanımız Erol Oktay Başkanlığında tek liste olarak girilecektir. ‘İstiklal için birlik istikbal için dirlik, kazanan Türkiye olacak’ diyerek birlik ve beraberlik içinde gerçekleştireceğimiz kongrelerimizin Zonguldak için, Bölgemiz için, Ülkemiz için hayırlar getirmesini Cenab-ı Allah tan diliyorum” dedi.

Hatırlanacağı üzere; geçtiğimiz hafta Merkez İlçe Başkanı olarak Süleyman Erbay, Ereğli İlçe Başkanı olarak Rahman Demirtürk ile devam edileceği belli olmuştu.

 

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER