Hareket67

MHP Ereğli’den kaynaşma iftarı..

Kdz. Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İlçe Teşkilatı, Zonguldak Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu ‘nun katılımlarıyla bir iftar yemeği organizasyonu yaptı. MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen iftar program,  Kdz.Ereğli Polisevi’nde yapıldı. 27 Mayıs Ülkü Şehitleri Anma Günü’nde yapılan yaklaşık 500 kişilik iftar programına;  Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar […]

MHP Ereğli’den kaynaşma iftarı..
28 Mayıs 2018 - 11:35 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)İlçe Teşkilatı, Zonguldak Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu ‘nun katılımlarıyla bir iftar yemeği organizasyonu yaptı.

MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün ev sahipliğinde gerçekleşen iftar program,  Kdz.Ereğli Polisevi’nde yapıldı.

27 Mayıs Ülkü Şehitleri Anma Günü’nde yapılan yaklaşık 500 kişilik iftar programına;  Milletvekili Adayları Hamdi Ayan, Abdullah Bekar ve Fehmi Nuhoğlu’nun yanı sıra MHP İl Başkanı Metin Soydaş, Kdz. Ereğli İlçe Yöneticileri, Ülkü Ocakları Ereğli İlçe Başkanı Murat Taşkıran ve yönetimi, Türk Eğitim Sendikası Şube Başkanı Gürol Keserci ve yönetimi, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Kdz.Ereğli Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Abdullah Aslan ve bazı muhtarlar, Ülkü Ocaklı Gençler, MHP eski ilçe başkanları ve yöneticileri ile birlikte partililer ve vatandaşlar katıldı.

İlçe Başkanı Rahman Demirtürk ve yöneticiler misafirlerini kapı girişinde karşıladılar. İftar öncesi okunan Kuran-ı Kerim Tilavetinin ardından ezanın okunmasıyla birlikte iftarlar açıldı. Hocanın iftar sonrası ettiği dualara hep birlikte amin denildikten sonra Zonguldak Milletvekili Adayları tek tek masaları dolaşarak konuklarla sohbet ettiler.

İftar programının ardından adaylar sahil turu atarak vatandaşları selamladılar.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER