Hareket67

Küçükkaya’nın eski eşi gördüğü şiddeti anlattı

Küçükkaya’nın eski eşi gördüğü şiddeti anlattı Özel bir televizyonda sunuculuk yapan İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci Youtube üzerinden yayın yapan ‘Magazin Noteri’ isimli programa konuk olarak, Küçükkaya ile geçirdiği kabus gibi evlilikle ilgili konuştu. Eda Demirci programda gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddetin yanı sıra, aldatıldığını da anlattı. Küçükkaya’nın ünlü olmasını kullandığını söyleyen Eda Demirci, “Sen […]

Küçükkaya’nın eski eşi gördüğü şiddeti anlattı
14 Haziran 2020 - 20:42 'de eklendi.

Küçükkaya’nın eski eşi gördüğü şiddeti anlattı

Özel bir televizyonda sunuculuk yapan İsmail Küçükkaya, eski eşi Eda Demirci Youtube üzerinden yayın yapan ‘Magazin Noteri’ isimli programa konuk olarak, Küçükkaya ile geçirdiği kabus gibi evlilikle ilgili konuştu.

Eda Demirci programda gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddetin yanı sıra, aldatıldığını da anlattı.

Küçükkaya’nın ünlü olmasını kullandığını söyleyen Eda Demirci, “Sen bir öğretmensin ben İsmail Küçükkaya’yım. Farkında değilsin herhalde” diyerek kendisine hakaret ettiğini söyledi.

Küçükkaya’nın başka kadınlarla mesajlaşmalarını yakaladığını iddia eden Demirci, “Dışarı çıktığında başka kadınlarla mesajlaşıyor. Onlara fotoğraflarını atıyor, onlar da ona atıyor.” dedi.

Evliliği süresinde psikolojik şiddetin yanı sıra fiziksel şiddete uğradığını da belirten Eda Demirci, Küçükkaya’nın suratına yumruk attığını açıkladı. Bir tartışma sırasında Küçükkaya’nın kendisine “Eda inan şu pozisyonum olmasa senin ağzını yüzünü dağıtırdım” dediğini söyleyen Demirci, üçüncü kavgalarında yüzüne yumruk yediğini söyledi.

Programın tamamını izlemek için Magazin Noteri Youtube kanalındaki linkini tıklayabilirsiniz.

 

.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER