Hareket67

Kortej yürüyüşü yapıldı..

Kortej yürüyüşü yapıldı.. Kdz.Eareğli Belediyesince düzenlenen 21. Sevgi Barış Dostluk Festivali açılış yürüyüşü, Vali Erdoğan Bektaş, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Özden Yazıcıoğlu, siyasi partilerin temsilcileri, sivil topluk kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu ile yapıldı. Yurt içinden ve dışından misafirlerin de katıldığı kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. Özellikle Ruhi Cöbekoğlu […]

Kortej yürüyüşü yapıldı..
05 Temmuz 2019 - 20:38 'de eklendi.

Kortej yürüyüşü yapıldı..

Kdz.Eareğli Belediyesince düzenlenen 21. Sevgi Barış Dostluk Festivali açılış yürüyüşü, Vali Erdoğan Bektaş, Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Özden Yazıcıoğlu, siyasi partilerin temsilcileri, sivil topluk kuruluşlarının temsilcileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu ile yapıldı.

Yurt içinden ve dışından misafirlerin de katıldığı kortej yürüyüşü renkli görüntülere sahne oldu. Özellikle Ruhi Cöbekoğlu Üst Geçidine gelindiğinde patlatılan konfetiler çok beğenildi.

Haber yayına hazırlandığı anda Başkan Posbıyık, açılış konuşmasını yaptı. Konserler zincirinin ilk halkası olan Gülşen’in sahnesi bekleniyor.  

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER