Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Korkmaz’dan veda

Korkmaz’dan veda Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, emekli olarak görevinden ayrıldı. Kendisine ait sosyal medya hesabından; mesai arkadaşlarına, eğitim çalışanlarına, veli ve öğrencilere bir veda açıklaması yayınlayan Korkmaz şunları ifade etti: “Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden ,emekli olmam sebebiyle artık ayrılıyorum .İlçe […]

Korkmaz’dan veda
04 Ekim 2018 - 14:03 'de eklendi.

Korkmaz’dan veda

Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, emekli olarak görevinden ayrıldı. Kendisine ait sosyal medya hesabından; mesai arkadaşlarına, eğitim çalışanlarına, veli ve öğrencilere bir veda açıklaması yayınlayan Korkmaz şunları ifade etti:

“Saygıdeğer Mesai Arkadaşlarım, Değerli Eğitim Çalışanları, Kıymetli Veliler ve Sevgili Öğrenciler

İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü görevimden ,emekli olmam sebebiyle artık ayrılıyorum .İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevime başladığım günden beri çok sevdiğim ilçemize hizmet etmekten büyük mutluluk ve onur duyduğumu öncelikle ifade etmek istiyorum.

Görev yaptığım süre içerisinde mesai arkadaşlarımla birlikte bulunduğumuz makamlarımızın hizmet makamları olduğunu, ulaşılamaz yerler olmadığını, herkesin tereddütsüz gelebildiği, kendisini rahatlıkla ifade edebildiği yerler olduğunu gösteren gayret içerisinde olduk .Sizlerin ve halkımızın bize olan inancıyla başladığımız bu görevde sosyal adalet duygusu içerisinde doğru ve güzel olan işleri yapmaya hep gayret gösterdik. Bu amaç doğrultusunda da; Eğitimin bireyi nitelikli hale getirme çabası olduğu düşüncesiyle başta tüm eğitim kurumlarının fiziki ve teknolojik altyapısını geliştirip nitelikli kurumlar haline getirmeye çalıştık.

Öncelikle temel stratejimiz eğitime erişim, eğitimde kalitenin artırılması ve eğitim altyapısının tamamlanması olmuştur . Öğrencilerimizin Orta öğretime ve yüksek öğretime geçiş sınavlarındaki becerilerini artırmak düşüncesiyle eğitim projeleri hazırladık ve uyguladık. Sanatın ve sporun tüm dalları en üst düzeyde desteklenerek il ve Türkiye derecelerinin alınmasını sağladık. Ereğli´de gelinen nokta, elde edilen başarılar, bir ekip olarak çalışmanın göstergesidir ki görev ve sorumluluklarımızı yerine getirirken bir ekip olduğumuzu hiç unutmadan fedakârlıklarda bulunduk.

Önceliğimiz her zaman geleceğimiz, ümidimiz olan çocuklarımız oldu. “Eğitim, çocuğa sevgi ile başlar; en çok sevilen öğretmen, en çok seven öğretmendir.” düşüncesini özümseyerek çalıştık. Eğitim, uzun vadede ürün veren, zor ve bir o kadar da emek isteyen bir süreç ve bir gönül işidir. Bizler, verdiğimiz emeği hoşgörü sahibi, aydın, okumaya önem veren bir toplum ortaya çıktığında göreceğiz.

İlçemizde eğitim-öğretim hizmetlerindeki gelişim ve değişimin ve yakalanan başarının hız kesmeden sürdürüleceğine, en yakın gelecekte örnek gösterilen ilçeler arasında yerini alacağına gönülden inanmaktayım. Bu duygu ve düşüncelerle yapılanlara desteklerinizden dolayı şahsım ve kurumum adına, bize destek veren herkese teşekkür ediyorum.

Sağlıkla kalın…”

Hareket Medya ailesi olarak kendisine yeni hayatında başarılar diliyoruz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER