Hareket67

Konu: Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği

Konu: Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği Kdz. Ereğli TSO’da “ Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği “konulu toplantı düzenlendi.  Kdz.Ereğli TSO basın biriminden bildirildiğine göre: Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Başkanlığında Tüm Meslek Odaları yetkililerinin katılımıyla buğün Saat:14:00’da Tso Hizmet Binasında “ Kdz Ereğli Kampus Alanının Geleceği ” konulu istişare […]

Konu: Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği
10 Haziran 2020 - 17:28 'de eklendi.

Konu: Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği

Kdz. Ereğli TSO’da “ Kdz Ereğli Kampüs Alanının Geleceği “konulu toplantı düzenlendi.  Kdz.Ereğli TSO basın biriminden bildirildiğine göre:

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş Başkanlığında Tüm Meslek Odaları yetkililerinin katılımıyla buğün Saat:14:00’da Tso Hizmet Binasında “ Kdz Ereğli Kampus Alanının Geleceği ” konulu istişare toplantısı tertip edildi. Toplantıda Yönetim Kurul Başkanı Arslan Keleş, Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Türk ,Yönetim Kurulu Üyesi Tasin Tanyıldız, Yönetim Kurul Üyesi Özgür Erdoğan ,Müsiad Kdz Ereğli Şubesi, Kdz Ereğli Muhtarlar Derneği, Kdz Ereğli Ziraat Odası, Esnaf ve Kefalet Kooperatifi, Şoförler Odası, Deniz Ticaret Odası Batı Karadeniz Şubesi, Tuhafiyeciler ve Manifaturacılar Odası, Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası, Pazarcılar ve Tekel Bayileri Odası, Marangozlar Odası, Berberler ve Kuaförler Odası Başkan ve Yöneticileri katıldı.
Tüm katılımcılar söz alarak Kurumları adına görüşlerini beyan ettiler, yaklaşık bir buçuk saat süren toplantıda “ Kdz Ereğli Tek Yürek ve Tek Ses” olarak mücadele edilmesinin önemine değinildi. Yakın zamanda geniş katılımlı olarak toplantı detaylarının aktarılacağı bir toplantı tertip edilecektir.
Kamuoyuna önemle duyurulur.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER