Hareket67

Konu: İnşaat..

Konu: İnşaat.. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bünyesindeki üyelerin sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü istişare toplantılarını sürdürüyor. İstişare toplantılarının üçüncüsü bugün gerçekleştirildi. Başkan Arslan Keleş ve yönetimi beraberinde TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ile, inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerin sorunlarını dinlediler. 3. Meslek Grubu (inşaat) Komite Başkanı Dündar Sezer’in açılış konuşması ile başlayan […]

Konu: İnşaat..
11 Ocak 2020 - 14:50 'de eklendi.

Konu: İnşaat..

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), bünyesindeki üyelerin sorunları ve çözüm önerilerinin görüşüldüğü istişare toplantılarını sürdürüyor. İstişare toplantılarının üçüncüsü bugün gerçekleştirildi.

Başkan Arslan Keleş ve yönetimi beraberinde TSO Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu ile, inşaat sektöründe faaliyet gösteren üyelerin sorunlarını dinlediler.

3. Meslek Grubu (inşaat) Komite Başkanı Dündar Sezer’in açılış konuşması ile başlayan program; Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş’in göreve geldiklerinden bu zamana kadar yapılan faaliyetleri anlatması ile devam etti. Sonrasında (TOBB MEYBEM) Mesleki Yeterlilik ve Belgelendirme Merkezleri Genel Müdürü Ahmet Saygın Baban, Mesleki Yeterlilik Belgesi hakkında bilgilendirme gerçekleştirdi. Akademik Danışman Ferdi Kesikoğlu’nun sunumunun ardından 3.Meslek grubu üyelerinin sorun ve çözüm önerileri karşılıklı tartışıldı ve hatıra fotoğrafı çekiminin ardından program sona erdi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER