Hareket67

Kıran ve Ala için son görev ifa edildi

Kıran ve Ala için son görev ifa edildi Kdz. Ereğli’de yaşama veda eden Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Enis Kıran ile yurt dışında tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden eski içişleri Bakanı Efkan Ala’nın yeğeni İsmail Ala için ikindi vakti Bozhane Cami’nde cenaze namazları kılındı. Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Kdz.Ereğli Kaymakamı […]

Kıran ve Ala için son görev ifa edildi
25 Eylül 2019 - 18:07 'de eklendi.

Kıran ve Ala için son görev ifa edildi

Kdz. Ereğli’de yaşama veda eden Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavir Enis Kıran ile yurt dışında tedavi gördüğü sırada hayatını kaybeden eski içişleri Bakanı Efkan Ala’nın yeğeni İsmail Ala için ikindi vakti Bozhane Cami’nde cenaze namazları kılındı.

Eski İçişleri Bakanı Efkan Ala, Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş, Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, CHP İlçe Başkanı İsmail Fota, MHP İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ün yanı sıra Enis Kıran’ın iş yerinden mesai arkadaşları, bazı sivil toplum kuruluşları başkanları ve yöneticileri ve kalabalık bir vatandaş topluluğu katıldı.

İsmail Ala’nın cenaze namazını Müftü Recai Albayrak, Enis Kıran’ın cenaze namazını ise Bozhane Cami imamı kıldırdı. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER