Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Keserci; ‘’Siz nefes verin, biz…’’

Keserci; ‘’Siz nefes verin, biz…’’ Türk Eğitim Sendikası Kdz.Ereğli Şubesi, Gürol Keserci başkanlığında bu akşam üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu. 28 Mayıs akşamı, Türk Eğitim-Sen Kdz.Ereğli Şube Başkanı Gürol Keserci, sendika üyelerine belediyenin, Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonunda yaklaşık 500 kişilik bir iftar verdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı […]

Keserci; ‘’Siz nefes verin, biz…’’
28 Mayıs 2019 - 22:47 'de eklendi.

Keserci; ‘’Siz nefes verin, biz…’’

Türk Eğitim Sendikası Kdz.Ereğli Şubesi, Gürol Keserci başkanlığında bu akşam üyeleriyle iftar yemeğinde buluştu.

28 Mayıs akşamı, Türk Eğitim-Sen Kdz.Ereğli Şube Başkanı Gürol Keserci, sendika üyelerine belediyenin, Sevgi Barış Dostluk Düğün Salonunda yaklaşık 500 kişilik bir iftar verdi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmail Aksoy, Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Zonguldak İl Başkanı Doç.Dr. Oğuzhan Karadeniz, Türk Eğitim Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören, CHP Belediye Meclis Üyesi Sertan Kuzu, sivil toplum kuruluşlarının başkanları ve sendika üyelerinin katıldığı iftar yemeğinden önce Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenliği yapan Kdz.Ereğli Anadolu Lisesi(KEAL) Müdürü Ahmet Bal Kuran-ı Kerim Tilaveti okudu.

İftarın hemen ardından yerel sanatçıların, ney ve gitar eşliğinde verdiği dinleti sonrası bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür eden Keserci, 2018 yılı Ocak ayında yönetimiyle beraber devraldıkları bayrağı daha yukarıya taşımak için gayret ettiklerini ifade etti. 535 olan üye sayılarını 657 ye yükselttiklerini ancak bunu bir başarı olarak görmediklerini ifade eden Keserci; ‘’siz nefes verin, bizler ses olmaya devam edelim’’ dedi.

Türk Eğitim Sendikası Zonguldak Şube Başkanı Şahin Ören’de bir konuşma yaparak katılımcılara teşekkür etti. ebediyete intikal eden sendika üyelerini rahmetle anarken, sendikasının kurucularından bahsederek teşekkür etti.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER