Hareket67

KENT KONSEYİNİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ.

KENT KONSEYİNİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ. Alaplı’da dün yapılan Kent Konseyi seçimlerinde kazanan Gazeteci Yasin Ören oldu. İsmail Korkut ve Gazeteci Yasin Ören’in yarıştığı seçimde, kazanan taraf Yasin Ören ve ekibi oldu. Seçimde Yasin Ören 53 oy alırken, İsmail Korkut ise 50 oy aldı. Oy sayımının tamamlanıp sonuçların açıklanması ile birlikte Ören ve ekibi  tebrikleri kabul […]

KENT KONSEYİNİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ.
22 Ocak 2020 - 12:37 'de eklendi.

KENT KONSEYİNİ HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ.

Alaplı’da dün yapılan Kent Konseyi seçimlerinde kazanan Gazeteci Yasin Ören oldu.

İsmail Korkut ve Gazeteci Yasin Ören’in yarıştığı seçimde, kazanan taraf Yasin Ören ve ekibi oldu. Seçimde Yasin Ören 53 oy alırken, İsmail Korkut ise 50 oy aldı. Oy sayımının tamamlanıp sonuçların açıklanması ile birlikte Ören ve ekibi  tebrikleri kabul etti.

Alaplı’nın yeni kent konseyi başkanı Yasin Ören, sosyal medya hesabından bir teşekkür mesajı yayınladı. İşte o mesaj:

Alaplı Kent Konseyini “Gelin birlikte yönetelim” sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizlere destek olan başta ailem, yürütme kurulu üyelerim, çok değerli Kent konseyi delegelerine, Daire müdürlerimize, siyasi parti temsilcilerine, oda, dernek, sendika başkan ve yöneticilere, muhtarlarımıza, baromuza, Meclis ve komisyon başkanlarına, basınımızın güzide temsilcisi meslektaşlarıma, oy kullanamasa da kalbi bizim için atan tüm dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER