Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

“KENDİN YAP” ETKİNLİĞİ

Kdz.Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bütünsel Yaşam Danışmanı Şebnem Yıldırım’ın katılımı ile kadınlara yönelik Doğal Temizlik, Doğal Güzellik ve Bakım Atölyeleri etkinliğinin ilkini gerçekleştirdi. Merkez Cumhuriyet Halkevleri’nde düzenlenen Doğal Temizlik Atölyesinde, katılımda bulunan bayanlara tamamen doğal ürünlerle temizlik malzemelerinin yapımı anlatıldı. Gün içinde gerçekleşen etkinliğin bir bölümüne katılan Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay […]

“KENDİN YAP” ETKİNLİĞİ
01 Kasım 2018 - 18:51 'de eklendi.

Kdz.Ereğli Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Bütünsel Yaşam Danışmanı Şebnem Yıldırım’ın katılımı ile kadınlara yönelik Doğal Temizlik, Doğal Güzellik ve Bakım Atölyeleri etkinliğinin ilkini gerçekleştirdi.

Merkez Cumhuriyet Halkevleri’nde düzenlenen Doğal Temizlik Atölyesinde, katılımda bulunan bayanlara tamamen doğal ürünlerle temizlik malzemelerinin yapımı anlatıldı.

Gün içinde gerçekleşen etkinliğin bir bölümüne katılan Belediye Başkan Vekili Ayhan Atay ve Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Bulak’da Yaşam Danışmanı Şebnem Yıldırım ve katılımcılara teşekkür etti.
Etkinlik sonunda katılımcılara sertifikaları verildi.

İlki bugün yapılan etkinliğin ikincisi, 13, 14 ve 15 Kasım tarihlerinde saat 13.00’de düzenleyecek.

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER