Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Keleş’ten üyelere davet..

Keleş’ten üyelere davet.. Kdz.Ereğli TSO Başkan Arslan Keleş, üyelerine çağrıda bulundu. Enflasyonla Topyekün Mücadele başlığıyla  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde yapılan kampanyaya katılmaları konusunda davette bulundu. Yazılı olarak geçen davet metni şu şekilde: Bilindiği üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği,  Oda ve Borsalarımız ile birlikte 81 İl , 160 İlçe’de yer alan Oda ve Borsalarda […]

Keleş’ten üyelere davet..
15 Ekim 2018 - 19:34 'de eklendi.

Keleş’ten üyelere davet..

Kdz.Ereğli TSO Başkan Arslan Keleş, üyelerine çağrıda bulundu. Enflasyonla Topyekün Mücadele başlığıyla  Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği öncülüğünde yapılan kampanyaya katılmaları konusunda davette bulundu.

Yazılı olarak geçen davet metni şu şekilde:

Bilindiği üzere Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği,  Oda ve Borsalarımız ile birlikte 81 İl , 160 İlçe’de yer alan Oda ve Borsalarda üretim gerçekleştiren ve çeşitli ürünlerin ticaretini yapan üyelerimizin indirim kampanyasına katkıda bulunması önem arz etmektedir. Bu kapsamda ekte yer alan ürünlerde asgari 3 ay süre ile %10 indirim yapılmasının teşvik edilmesi tavsiye edilmektedir.

Siz değerli üyelerimiz Enflasyonla Mücadelede ekte yer alan ürünler kapsamında indirime gitmeleri Ülkemizin Birlik ve Beraberliği adına önemlidir. Bu indirim kampanyasına katılım sağlayacak olan üyelerimizin Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odamıza 22 Ekim 2018 tarihine kadar bilgi vermeleri önemle rica olunur. Kampanya Detayları www.ereglitso.org.tr adresinde yer almaktadır.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER