Hareket67

Keleş, 2. OSB’yi istedi.. 

Keleş, 2. OSB’yi istedi..  Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, TOBB Başkanı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile 360 oda ve borsa başkanlarının katıldığı video konferansa katıldı. TSO basın biriminin konuya ilişkin açıklaması şu şekilde: TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank Başkanlığında, 360 Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla yapılan […]

Keleş, 2. OSB’yi istedi.. 
02 Ekim 2020 - 17:45 'de eklendi.

Keleş, 2. OSB’yi istedi.. 

Kdz.Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, TOBB Başkanı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı ile 360 oda ve borsa başkanlarının katıldığı video konferansa katıldı. TSO basın biriminin konuya ilişkin açıklaması şu şekilde:

TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank Başkanlığında, 360 Oda ve Borsa Başkanlarının katılımıyla yapılan toplantı, çevrimiçi video konferans yoluyla gerçekleştirildi. Oda ve Borsa Başkanları tarafından üyelerin güncel sorun, talep ve beklentileri TOBB Başkanı M.Rifat Hisarcıklıoğlu’na ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a aktarıldı.
Başkanımız Arslan Keleş , Kdz Ereğli’ye 2. Osb kurulumu gerektiğini ve Otomotiv sektörü Emisyon Regülasyon geçişi ötelenme talebini TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu ve Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank’a aktardı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER