Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

KDZ.EREĞLİ’Lİ YATIRIMCIYA BRİFİNG..

KDZ.EREĞLİ’Lİ YATIRIMCIYA BRİFİNG.. Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş Kdz.Ereğli Şubesi,  Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdürlük Yatırım Danışmanlığı seviyesinde bir katılımla Kdz.Ereğli’li yatırımcılara brifing verdi. Gedik Yatırım Kdz.Ereğli Şubesi, Şube Müdürü Sema Tekçe’nin öncülüğünde, Yatırım Uzmanları Seren Bahçebaşı ve Emre Başkurt ile Aycity İş Merkezinin 7. Katında 85 numarada hizmet veriyor. Kdz.Ereğli’de seans salonu olan […]

KDZ.EREĞLİ’Lİ YATIRIMCIYA BRİFİNG..
12 Kasım 2018 - 13:41 'de eklendi.

KDZ.EREĞLİ’Lİ YATIRIMCIYA BRİFİNG..

Gedik Yatırım Menkul Değerler A.Ş Kdz.Ereğli Şubesi,  Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdürlük Yatırım Danışmanlığı seviyesinde bir katılımla Kdz.Ereğli’li yatırımcılara brifing verdi.

Gedik Yatırım Kdz.Ereğli Şubesi, Şube Müdürü Sema Tekçe’nin öncülüğünde, Yatırım Uzmanları Seren Bahçebaşı ve Emre Başkurt ile Aycity İş Merkezinin 7. Katında 85 numarada hizmet veriyor.

Kdz.Ereğli’de seans salonu olan iki firmadan birisi olan Gedik Yatırım Kdz.EREĞLİ şubesi, yatırımcılara şubede bir brifing toplantısı düzenledi.

Gedik Yatırımın Genel Müdür Yardımcısı Ersan Akpınar’ın kısa bir sunum yaptığı brifingde konuşmacı olarak Gedik Yatırımın Yatırım Danışmanlığı Müdürü Üzeyir Doğan vardı.

Ayrıca Gedik Yatırım Genel Müdürlüğünde Teknik ve Analiz Uzmanı olarak görev yapan Mesut Kurt’ta brifinge katılanlar arasındaydı.

Brifing sonrası açılış için kurdele kesme ve ikramların ardından katılımcılara dağıtılan hediyeler ile program sona erdi.

Türkiye genelinde 42 şubesi bulunan Gedik Yatırım yaklaşık 6 ay önce Kdz.Ereğli’ye açtıkları şubesi ile buradaki yatırımcıya verdiği önemi göstermiş oldu.

Gedik Yatırım; işlem hacmi, yatırımcı sayısı ve teknolojik alt yapısı ile Türkiye’nin önde gelen, lider yatırım kuruluşu.

Gedik Yatırım güvencesiyle, vadeli işlem ve opsiyon piyasaları aracılık hizmetleri sunan Kdz. Ereğli şubesi, pay senedi alım-satım, kredili menkul kıymet işlemleri, açığa satış, ödünç pay senedi alma, ödünç pay senedi verme gibi işlemlerle Ereğli’li yatırımcıların hizmetinde.

Aycity İş Merkezi 7. Katta bulunan seans salonunda işlem yapabilmek için görüşme yapabileceğiniz telefon numaraları ise; (0372) 329 10 00 ve 329 10 07

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER