Hareket67

KDZ.EREĞLİ TSO, MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.

KDZ.EREĞLİ TSO, MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısında bir ilk yaşanarak Meclis Toplantısına 7 Meslek Grubu’nun Başkan ve  Komite Üyeleri davet edildi. Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu Başkanlığında yapılan toplantıda Meclis Gündem maddeleri görüşülerek oylama yapıldı. Meclis Toplantısı’nın kapanışının yapılmasından sonra Müşterek Meslek Komite Toplantısına geçildi.Tüm Meslek […]

KDZ.EREĞLİ TSO, MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
31 Temmuz 2019 - 15:40 'de eklendi.

KDZ.EREĞLİ TSO, MÜŞTEREK MESLEK KOMİTE TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ.
Kdz.Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantısında bir ilk yaşanarak Meclis Toplantısına 7 Meslek Grubu’nun Başkan ve  Komite Üyeleri davet edildi. Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu Başkanlığında yapılan toplantıda Meclis Gündem maddeleri görüşülerek oylama yapıldı. Meclis Toplantısı’nın kapanışının yapılmasından sonra Müşterek Meslek Komite Toplantısına geçildi.
Tüm Meslek Gruplarından Komite Üyeleri’nin katıldığı toplantıda, her üye kendi sektöründeki sıkıntıları ve çözüm önerilerini aktarma fırsatı yakaladı. İlçemiz için hayati önem taşıyan konular da ele alınarak sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüşler alındı.
Yaklaşık 2 saat süren toplantının ardından Kdz.Ereğli TSO Meclisi tarafından verilen akşam yemeğine toplu olarak katılım sağlandı.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER