Hareket67

KDZ EREĞLİ TSO 74. TOBB GENEL KURULU’NA KATILDI

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın, 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen 74. Tobb Genel Kurulu’na katıldığı bildirildi. TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen 74. Tobb Genel Kurulu’na, Kdz Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Genel Kurul Delegesi ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Genel Kurul Delegesi Y.İzzet Dertli ve Genel Sekreter Gündüz […]

KDZ EREĞLİ TSO 74. TOBB GENEL KURULU’NA KATILDI
16 Mayıs 2018 - 14:11 'de eklendi.

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’nın, 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen 74. Tobb Genel Kurulu’na katıldığı bildirildi.

TSO’dan konuyla ilgili yapılan açıklamaya göre, 14-15 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilen 74. Tobb Genel Kurulu’na, Kdz Ereğli TSO Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, Genel Kurul Delegesi ve Meclis Başkanı İlhan Yazıcıoğlu, Genel Kurul Delegesi Y.İzzet Dertli ve Genel Sekreter Gündüz Acar’ın katıldığı belirtildi.

Genel Kurulun ilk günü tüm delegelerle birlikte Anıtkabir ziyareti gerçekleştirildikten sonra Tobb Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanlar toplantısı gerçekleştirildi. Genel Kurulun ikinci gününde Tobb Üniversitesinde Yapılan seçimde, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanlığına yeniden M. Rifat Hisarcıklıoğlu seçildi. Hisarcıklıoğlu yapılan seçimde, geçerli oyların tamamını alarak 4 yıl süreyle TOBB Başkanı oldu.

Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş ise Dış İlişkiler Komisyon Asil üyesi ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odalar Konseyi Yedek üyesi olarak seçildi.

Başkan Arslan Keleş “ Tobb Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun tekrardan başkan seçilmesi camiamız için çok önemlidir. Kendileri yılların tecrübesi ve bilgi birikimine sahip çok kıymetli bir başkandır. Biz her zaman başkanımızın yanındayız. Kdz Ereğli Tso’yu temsilen bana da Dış İlişkiler Komisyon Asil üyesi ve aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odalar Konseyi Yedek üyesi görevi verilmiştir. Bu göreve beni layık gören başkanımıza teşekkürlerimi sunarım. Ankara’da odamızı en iyi şekilde temsil edeceğim” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER