Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Kdz.Ereğli Dernek Evleri açılışı yapıldı.

Kdz.Ereğli Dernek Evleri açılışı yapıldı. Kdz.Ereğli’de, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, LÖSEV, Maden Şehitleri Derneklerine tahsis edilen yerlerde bina yapımı biten derneklerin açılış töreni düzenlendi. Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Kdz.Ereğli Protokolünün yer aldığı program için Düzce Belediyesi Mehteran Takımı, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği eski yerinden […]

Kdz.Ereğli Dernek Evleri açılışı yapıldı.
11 Ocak 2019 - 18:06 'de eklendi.

Kdz.Ereğli Dernek Evleri açılışı yapıldı.

Kdz.Ereğli’de, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği, LÖSEV, Maden Şehitleri Derneklerine tahsis edilen yerlerde bina yapımı biten derneklerin açılış töreni düzenlendi.

Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş ve Kdz.Ereğli Protokolünün yer aldığı program için Düzce Belediyesi Mehteran Takımı, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği eski yerinden başlayarak yeni dernek evlerine kadar Şehit aileleri, gaziler ve vatandaşlar eşliğinde yürüdüler.

Tören alanına gelindiğinde dernek başkanları sırasıyla birer konuşma yaptılar. Onların ardından Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Gazi Astsubay Mustafa Işık, Kdz.Erğeli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hamdi Uçar ve Zonguldak Valisi Erdoğan Bektaş birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların ardından dernek açılışları için protokol kurdela kesmek üzere bina önlerinde yerlerini aldılar. Protokol üyelerinin dernek başkanlarına hayırlı olsun söyleminden sonra dernek başkanları ve yönetimleri tarafından uğurlandılar.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER