Reklamı kapat

Reklamı kapat
Hareket67

Kaymakamdan Anneler Günü Mesajı

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU “ Anneler Günü “ dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyledir; Annelerimiz, bizleri dünyaya getiren, en iyi şekilde yetişmemizi sağlayan, ailemizin temel taşı ve en değerli varlığımızdır. Anneler her yaşta insan için en güvenilir güç kaynağıdır. Anneler dünyanın neresinde ve hangi ortamda yaşarsa yaşasın, yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve […]

Kaymakamdan Anneler Günü Mesajı
10 Mayıs 2019 - 15:24 'de eklendi.

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU “ Anneler Günü “ dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyledir;

Annelerimiz, bizleri dünyaya getiren, en iyi şekilde yetişmemizi sağlayan, ailemizin temel taşı ve en değerli varlığımızdır. Anneler her yaşta insan için en güvenilir güç kaynağıdır. Anneler dünyanın neresinde ve hangi ortamda yaşarsa yaşasın, yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayata ışık tutmaktadır. Hayatımız boyunca yanı başımızda istediğimiz, güven ve desteğini aradığımız, yanında huzur bulduğumuz, sevgisini ve hoşgörüsünü hiçbir şeye değişmeyeceğimiz annelerimizin bizlere verdiği yüce değerleri bizler de çocuklarımıza aktarabilmeliyiz.

Bizleri dünyaya getiren, büyütüp yetiştiren, ilk öğretmen, sevgiyi, saygıyı, güzel ahlakı, mutluluğu, hayata tutunmayı ve başarmayı öğreten, yol gösterici, koruyucu ve yaşamdaki en büyük hazinemiz, sevgilerin en yücesine, mutlulukların en güzeline layık olan fedakâr ve cefakâr annelerimizin, “Anneler Günü” nü en içten sevgi ve saygılarımla kutlarım.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER